SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłacz

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i co z tego ze ma same mięsnie i wyciska 400kg..Jest za***iscie wykoxowanym głąbem a Sapp by go zabił. Moze wyciskac nawet tone a po jednym strzale Sappa poszedłby do piachu. Tez mi cos, wygląda ja jakis mutant i mysli ze jest cwaniakiem, to niech wyjdzie na solo z Tysonem na przykład. Dostał by bułe to by mu z 50 tech chemi spadło, Tyson...co ja gadam ja sam bym mu na***ał bo Kovacs to leszcz i to jest TEMAT O SAPPIE!

Nobody is perfect...Im Nobody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


CO TY BARLOG WYPISUJESZ!JA TU PISZE ZE KOVACS JEST SILNIEJSZY(W SILE NA SIŁOWNI)A NIE W BICIU I ZE JEST WIEKSZY A TY MI Z TYSONEM WYSKAKUJESZ!STARY AKURAT ZNAM OSOBISCIE KOVACSA I JAKBYS TYLKO STANĄŁ PRZY NIM TO OD RAZU ZESRAŁBYS SIE W GACIE ZE STRACHU!KOVACS WAZY TERAZ JUZ 195 KG I PRZEKROCZYŁ 70 CM W BICEPSIE!!!WYCISKA 350 NA SKOSIE !!!CHODZIŁO MI O SIŁE FIZYCZNĄ A NIE O NAPI........NIE!GDYBY KOVACS CHCIAŁ BYC BOXEREM TO BY NIM BYŁ!JEST WIELKI I NAJWIĘKSZY!WYOBRAZCIE SOBIE 70 W ŁAPIE 195KG I 195 W KLACIE I PONAD METR W UDZIE!POZDRAWIAM WAS!!!NO I OCZYWISCIE FOTKA!

FLEXXXXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7608
na serio tyle waży przy takim wzroście i ma więcej w klacie niż wzrostu ? ****a...przech**...

POZDRAWIAM

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


WZROSTU TEZ MA 195CM!!!JEST POPROSTU WIELKI!NA SUWNICY WYPYCHA NOGAMI 1100KG NA 15 POWTÓRZEN!!!ROBI BICEPS Z 155KG SZTANGĄ NA SERIEA NA FRANCUZA 10 KG WIECEJ!W SAMEJ ŁYDCE MA 64CM WIEC JEST WIELKI!CHYLE CZOŁA PRZED TYM CZŁOWIEKIEM!POZDRAWIAM!

FLEXXXXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Wszystkie informacje jakie zamieściłem pochodzą z oficjalnych źródeł w tym ze stron K1. Istnieją rozbieżności co do jego wzrostu, z wagą też może być różnie, w końcu chudnie się i tyje. Nawet jego data urodzin na oficjalnej stronie nie zgadza się z datą strony K1. Aby uwiarygodnić post przejrzałem wiele stron i wybrałem średnią pragmatyczną.
Odnośnie sporu o siłę, technikę Sappa, to nie ma o czym mówić. Sapp jest wielki i silny. Czy jest dobry może udowodnić na ringu.
Pozdrawiam!
Poza nawiasem, ciekawi mnie skąd bierzecie takie informacje o Kovacsu, że 400 na ławce wyciska. Baju baju.
Pozdrawiam!

Pecuniae imperare non servire oportet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HMMM NIE BAJU BAJU!MOZE DOKŁADNIE NIEWYCISKA 400 ALE NA BANK WIEM ZE WYCISKA 350 NA SKOSIE!!!NIEMAM NIC DO SAPPA ALE JESLI CHODZI O SIŁE WIESZ TAKA FIZYCZNA TO KOVACS JEST SILNIEJSZY!POWTARZAM GDYBY KOVACS CHCIAŁ BYC BOXEREM TO BY CWICZYŁ BOX!

FLEXXXXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Nigdy oficjalnie nie potwierdził swojej siły, nie wiem skąd wiecie że wyciskał 350 na skosie???

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KURDE WIDZIAŁEM NA WŁASNE OCZY NA ZYWO I NA KASECIE JAKA MA SIŁE
WIEC NIEGADAJ JAK NIEWIESZ!POZDRAWIAM!PO CO MIAŁBY KŁAMAC?CO ZA BZDURA!WIELU CHCIAŁO TO ZOBACZYC BO NIEWIERZYŁO I ZOBACZYLI!

FLEXXXXX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
ogladalem jego walki, niezly gosc

it's wu!

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Skoro widziałeś na żywo Flexxxie jak Greg Kovacs wyciska 350 kg na skosie , to nie mam powodu żeby Ci nie wierzyć. Tylko przestań tutaj krzyczeć, napewno będzie przyjemniej.

Power comes from God.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska wyciskania

Następny temat

WorldStrongManCup Verband Piła 2003

forma lato