SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła w walce ulicznej.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25018

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 386
"czlowiek sie nie dusi tylko impet z ktorym facet spad i gwaltownie zatrzymuje sie przez zacisniecie petli na szyli mierzdzy mu krtan albo nastepuje skrecenie kregoslupa w odcinku szyjnym... krutko mowiac mam skrecony kar wtedy..."

1. Nigdy nie mówiłem, że człowiek w takim wypadku się dusi.
2. Nigdy nie twierdziłem, że siła jest najważniejsza.

3. Czytajcie uważnie.

Chodziło mi tylko o to, że nie trenując siły (i nie mam tu na myśli robienia skłonów czy pompek po 50 w serii, ani nawet podciąganmia się na drążku po 20 razy) będziecie mieli SPORE kłopoty w wykorzystaniu techniki na naprawdę silnym przeciwniku.

Zmieniony przez - DeNiro2 w dniu 2005-08-25 11:32:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
deniro2: dodaj, że ten naprawdę silny przeciwnik musi mieć pojęcie o walce, bo jeżeli nie ma, to prędzej czy później jakś technike na nim wykonam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
PITTT ja wiem, ze Ty wiesz. Ale widac, ze sa jeszcze tutaj tacy, ktorzy o tym nie wiedza, badz nie pamietaja.
DeNiro2 kolega Pershing zadal tobie kilka pytan. Z reszta takze ja i pewnie jeszcze kilka innych osob jestesmy ciekawi odpowiedzi na nie.
cynik75 a jak czesto spotykasz sytuacje na ulicy, w ktorej gosc nie potrafi sie bic a mimo to prowokuje ciebie do bojki. Na ulicy prowokuja zazwyczaj tacy, ktorzy lubia dac komus w morde (czyli roznych rzeczy mozna sie spodziewac), albo gdy stoja w wiekszej grupie (no comments). Jesli ktos nie potrafi sie bic to wiadomo, ze w ogole nie zaczepia, unika bojek a jak juz musi sie bic to ma szanse 1 na 100, ze wyjdzie z tego calo. To jest jak z jazda samochodem. Nie umiesz jezdzic to nie wsiadasz za kierownice bolidu F-1. Bo zarowno bojka, jak i jazda bolidem jest smiertelnie niebezpieczna. Dlatego trzeba cwiczyc aby zminimalizowac grozace niebezpieczenstwo, bo nigdy nie da sie go wyeliminowac calkowicie.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2005-08-25 12:09:37

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6343
de niro uzyles tyej sytuacji ze kolesia wieszali jako przyklad ze nie kazdego sie da udusic wiec mysl co muwisz a raczej piszesz....... a po drugie cwiczac jakas sw oprucz techniki cwiczysz zarowno kondycje szybkos i sile.... i co z tego ze bedziesz nabity na silowi kiedy to jest sila statycznai to da ci gowno w wlace...... i mowiles zeisla jest najwazniejsza czytalem doklandie....klopoty z pamiecia nie pamietam co piszemy??

i naucz sie odpowiadac na pytania zadene ci przez ludzi ja tez mam takie co i il lat trenuesz??

www.linkegoldteam.pl
Adam "Palacz" Kostrzewski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
generalnie mozna odeslac wiekszość do postu Knife'a, tam byla ciekawa i kulturalna dyskusja na temat siły w walce. Post był chyba w dziale chwytanym

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6343
albo na strone Knifa tam tez jest sporo de niro poczytac troszke na tej stronie http://www.itf.prv.pl/ 

www.linkegoldteam.pl
Adam "Palacz" Kostrzewski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deniro odpowiedz szczerze co i gdzie i ile trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
x-ray: teraz gdy jestem stary :)już, nikt mnie nie zaczepia, ale z tych co mnie kiedys zaczepiali 90% nie umiało sie bić, wydawało im się tylko, że umieją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6447
"Nie ma zawodników niezwyciężonych"

a Rickson Gracie ponoc wygral 400 walk a przegral 2, poniewaz 400>>2 mozna uznac ze 2 przegrane byly przypadkiem=>jest niezwyciezony

sSc gosu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2398
No a ile z tych walk Ricksona było udokumentowanych? Podobno toczyły się bez publiczności i były nagrywane, ale czy ktoś te nagrania widział?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rozciaganie i rozgrzewka

Następny temat

Grupa Interwencyjna

WHEY premium