SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shogun Fighterem Roku 2005

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
W Pride FC najlepszym fighterem roku 2005 jest bez wątpienia Shogun.
W UFC wg. mnie na wyróżnienie zasługuje Forrest Griffin.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
z twarzy chłopak bardzo mi przypomina mojego instruktora takiej wietnamskiej nawalanki co się nazywa Viet-Vo-Dao ... chodziłem między 12a 18 rokiem zycia :) i się wtedy przekonałem, jakie znaczenie w skortach walki ma zaniedbywany w tamtych czasach parter i o ile skuteczniejsze są wszelkie chwyty i dźwignie w porównaniu do uderzeń :) tyle ze wspomnień ..

Mauriciu dostał to nna co zasłużył - podoba mi się jego agresywny i bezkompromisowy sposób walki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
jest najlepszym nastepca silvy jak dotad
oby on dzierzyl oba pasy mistrza middle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3284
Zgadzam calkowicie co do Shoguna, bardzo podoba mi sie jego styl walki, wszechstronnosc i kreatywnosc, zarowno w parterze jak i w stojce. Poza tym skurczybyk ma mocna glowe, wiekszosc zawodnikow po takiej bombie jak ta z walki z Nogueira raczej by sie juz nie podniosla, a on nie dosc ze zaraz wstal to jeszcze probowal kontrowac. Krotko mowiac, nowy mistrz nam sie rodzi albo raczej juz narodzil, bo mimo ze Shogun jest mlody, to walczy jakby juz byl weteranem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
j/w

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Ellessar ,Shogun to wielki ... przełom ? ****a co to za zdanie ?

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


The Show must go on
By Alexandre Lobo Collaborated Eduardo Ferreira

Maurício Shogun lives a special moment on his short MMA career. At the age of 24, the Chute Boxe athlete faced, in 2005, some of the toughest opponents at the Middleweight category, beating all of them and conquering the Pride GP 2005 belt. On his road to his first belt, Shogun did more: took part of one of the best fights in the MMA history, against Antonio Rogério Nogueira (BTT), and he revenged his team mate, Wanderlei Silva, after KOing Ricardo Arona at the final bout. Shogun's crowning comes now, with some of the best MMA fighters in world electing him as the best fighter of 2005!


'This kid has the blood and soul of a fighter' - Carlson Gracie

'Shogun does a kind of fight that I really would like to do on Pride' - Fabrício Werdum

'He's not only the best of the year, but the best of the world nowadays' - Quinton Jackson

'Congrats to Shogun. He faced the best of his category and did well' - Paulão Filho

źródło: www.tatame.com

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
No no! Komentarze naprawdę przedniej marki z ust nie byle kogo! Mam nadzieję, że Shogun będzie kontynuował rozwój i pokaże światu nową jakość, tak jak zrobił to Fedor. Oby gość się nie podpalił zanadto, bo to może go zgubić. Ale według mnie to bardzo rozsądny człowiek, tak więc prawdopodobnie czeka go jeszcze sporo sukcesów. Życzę mu tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


...

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093


...

p.k.u.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wanderlei przed walka z Arona

Następny temat

Zarabiamy na Pride!

WHEY premium