SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serducho

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Jestesszpetna
Obawiam sie tylko tego, ze idac do kardiologa wyniki moga wyjsc gorsze jedynie z racji tego ze jestem na cyklu.


Będą takie same , lewa komora nie przerośnie w kilka tygodni . Spokojnie możesz robić na cyklu . Mój przerost widoczny jest już na rtg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9251
o szit, to em, wspolczuje ?:P
Malo wiem o pikawie, ale z tego co slyszalem to przerost komory prowadzi predko do zawalu, udaru, a skoro lodzianin pisze, ze sportowcy maja przerosniete komory, to jakim cudem 'sport to zdrowie' :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Z aktywnością fizyczną tak to już jest. Ogólnie jest potrzebna, ale ma też negatywne skutki - serducho, stawy, ogólnie zużycie materiału. Uświadom sobie podst sprawe - dla człowieka najważniejsze są 2 obszary - mózg i serce.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Sort to zdrowie to się tyczy spaceru z kijkami Każdy na poziomie wysoko amatorskim lub zawodowym będzie coś tam rujnwał. Zobacz ile dodatkowych procesów oksydacyjnych zachodzi u osoby trenujacej intensywnie. A tu w prost nie filozoficzne, każdy oddech przyspiesza śmierć.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9251
Rozj**aliscie mi dzis moja rzeczywistosc. Bylem przekonany ze osoba bardziej wytrenowana, majaca wiecej miesni, mniej naraza stawy na urazy, a serducho przyzwyczajone do mocnego bicia, nie zuzywa sie tak szybko, bo bralem pod uwage fakt, ze odpowiedni bilans kaloryczny, dostarczajacy nam niezbednej energi na procesy regeneracyjne i budulcowe, spowolni stazenie sie i smierc. Z drugiej jednak strony, to wlasnie ta chemia ktora jemy ta smierc moze nam przyspieszyc i najlepszym wyjsciem bylo by jedzenie chyba samych tluszczy w niskiej ilosci kalorii i bycie suchoklatesem, zeby zyc jak najdluzej. Takj czy siak k***a, moje marzenia o zostaniu przyopakowanym dziadkiem, jak Genialny Zolw z dragon balla, ktory zyje wieczne , wlasnie j**nely w bloto ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Człowiek jak wszystko inne to też maszyna, tylko że organiczna i tutaj też części się zużywają. Jedne szybciej, inne wolniej, jedno można wymienić/zastąpić inne nie. A rozważania, dlaczego tak a nie inaczej to wiesz, można rozkminiać tylko po co na to tracić czas. Jak się rodzisz zegar zaczyna tykać i z każdym dniem bliżej końca jest. Proste
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
No stary zdrowa dieta+omega3 to podstawa. Magnez, witaminy z warzyw. Duże dawki koenzymu q10 u mnie leciały, tzn 100mg czyli minimalna sensowna, jakiś czas temu przeczytałem w kilku artach że to pic na wodę. U mnie też przerost lewej komory, zapytał lekarz tylko czy siłownia jest, wobec czego powiedział iż nie jest to zmiana patologiczna. Mam też lekką arytmię ale to najprawdopodobniej od nerwicy serca-biorę SSRI na to. Taka ciekawostka-jak miałem EKG na T3, to jeszcze mi raz czy dwa powtórzyli i zadzwonili po transport medyczny że trzeba mnie przewieźć na intensywną terapię czy coś takiego :P po 4-5 dniach(i odstawieniu T3) znowu zrobiłem w tej samej przychodni EKG i wynik był już "znacznie lepszy" Chciałbym zobaczyć ich miny będąc na T3+clenie^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9251
a tak przy okazji zeby nie zakladac nowego tematu, taka mam morfologie na trzecim tygodniu dorzucenia Boldka i zwiekszenia testu, slyszalem ze hemoglobina ma byc wieksza i hemokryt a reszta wydaje sie tez skakac, wszystko ok?






Zmieniony przez - Jestesszpetna w dniu 2019-01-27 09:02:41

EDIT" Poczytalem iwidze ze kazdy z tych zaznaczonych na czerwono wynikow odpowiada za ~objetosc czerwonych krwinek, jest to 3 tydzien boldenonu, mam od poczatku 75 aakardu na noc

Zmieniony przez - Jestesszpetna w dniu 2019-01-27 09:14:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Po 3 tygodniach takie wyniki to musisz kontrolować bo za kilka tygodni będzie jak smoła
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9251
Co ile robic morfologie?
I jak sobie na boldku ze zbyt gesta krwia radzic? Sluszalem ze najlepiej krwi upuszczac ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tb500 bpc157

Następny temat

wyniki decka słabsze libido

WHEY premium