SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serce

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1667
Witam.
Dosłownie 5 min temu podczas czytania nagle zaczęło mi nawalać serce jak szalone,czułem w całej klatce jak "bije".
Od kilku godzin nie wykonywałem żadnego wysiłku.
Miałem dzisiaj wf w szkole.
Rodzice oczywiscie zwalili wszystko na odżywki.
Nie biorę żadnych stacków,tylko gainer a w dodatku dzisiaj nie wypiłem go.
Prosze o podpowiedź czy to wina odżywek,siłowni czy może jakaś choroba serca albo cos zwykłego w okresie dojrzewania.

Dres nie wie co to ból
Dres nie wie co to strach
Dres nie wie nic...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
Napewno nie jest to wina odżywek ani siłowni. Przynajmniej nigdy o takim czymś nie słyszałem a troche w tym siedze. Idź do lekarza to zrobią Ci jakieś badania i sie dowiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1667
Dzieki.Pójdę do lekarza jak to się powtórzy bo może to było poprostu z żadnego powodu.Tak właśnie podejrzewałem,że nie jest tego powodem siłownia czy suple ale chciałem się doradzić kogoś innego.
Dzieki.

Dres nie wie co to ból
Dres nie wie co to strach
Dres nie wie nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
poczytaj na temat Tachykardii
poza tym lekarz wskazany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skóra po uderzeniu

Następny temat

Ból ...

WHEY premium