SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scitec nutrition - 100% Whey Protein

temat działu:

Scitec nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13333

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Mam smak mleczna czekolada, przyjemny i faktycznie smakuje jak biała czekolada, może trochę za słodki, ja mieszałem z 250 ml mleka, z wodą nie próbowałem. Na opakowaniu jest chyba żeby mieszać ze 150 albo 200, to już byłby dla mnie lukier . Następnym razem zaleje 300. Ogólnie polecam, super rozpuszczalność, zero piany.

Zmieniony przez - 5Homie0 w dniu 2013-01-05 14:53:59

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Najsmaczniejsze białko jakie jadałem. Jak trzymają skład, to już na pewno nie zmienię na inne, a jem już je kilka lat.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie rowniez super! Mialam probke o smaku truskawki, pilam z woda i naprawde smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2191
Miałem próbke tego białka smak biała czekolada rozpuszczalność super ze smakiem
już troche gorzej ale nie było tragedii planowałem kupić te białko ale raczej z niego zwątpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Ile kosztuje pucha, można link do tego białka ? : ) Z góry dziękuję .

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2191
ok 180 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Czekolada-kokos - miód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2142
Mleczna czekolada z wodą bardzo słodka i podlatywała mi trochę czymś sztucznym ale i tak super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 206
Smak czekolada mięta naprawdę bardzo dobry, jeżeli oczywiście ktoś lubi te połączenie no i te kawałki czekolady. Na redukcji docenia sie takie rzeczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
bardzo dobre bialo
rozpuszczalnosc 10/10
konsystencja wodnita, takie lubie biala
smaki kosmos, prawie jak prawdziwe lakocie.
z mlekiem wiekszosc smakuje jak lody.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec nutrition - 100% whey isolate

Następny temat

Scitec nutrition - 100% Whey protein professional

WHEY premium