SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scena MMA SpaM UaM TeN ChuAm

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188014

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Jak któryś będzie mieć pas mistrza świata to może zorganizują bratobujczą walkę

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413



Swietny głos ma ta panienka z Nightwish
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Wiem wiem słyszałem parę kawałków.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
może jakiś nowy trance?

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413



Nie mam nastroju na trance ostanio


Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-05-30 18:14:21

Zmieniony przez - dandyk12 w dniu 2008-05-30 18:15:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Dobra waćpany ja się zwijam. Będę na bank za parę godzin

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
OKi Time
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Wróciłem, ale trening mi nie poszedł dzisiaj. Cały dzień z***any i jeszcze trening do dupy. By to *** spalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 795 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44703
Siemano
Kurva dzisiaj za***isty trening poszedł przy przysiadach podbił do mnie koleś co jest najwiekszy w mieście zresztą jest odkąd pamiętam jak chodziłem do podstawówki to on już był sławą koksiarstwa
No i podbija i mówi "Ej młody ty źle robisz te przysiady jak nie chcesz s******lić kręgosłupu to wzrok w góre plecy prosto nogi szerzej no i tak mnie poprawił
A potem zacząłem robić łapy i tak je skatowałem że po ostatniej serii jak się schyliłem żeby odłożyć sztange to aż mi ślina z ryja poleciała na ziemie i taki koleś młody z mojego osiedla to widział
ale wsytyd ale naszczęscie tylko on to widział to nikomu nie powie bo jest nowy na siłce

Zmieniony przez - Sc0rp0w w dniu 2008-05-30 19:33:53

you're next...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Scorp to fajnie że ci dobrze poszło
Gorzej ze mną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Herring zamiast Colemana na UFC 87

Następny temat

Bas Rutten o IFL i GTA 4 - wywiad

WHEY premium