SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scena MMA SpaM UaM TeN ChuAm

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188016

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
sialal

a cywa jak sam ****
Grałem w wowa chwile ale ****a tak mnie ludzie w****iali ze uznałem że szkoda nerwów i postanowiłem sie na sfd zrelaksować
****a dochodzą mnie słuchy że podobno 70%maturzystów oblało :/

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

to moja dziewucha sie zalamie jak nie zda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
no własnie ja tez nie wiem czy sie ****a bać czy nie :/

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wole odpukac, bo bedzie mi plakala tydzien
time a skad ta informacja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
O ten ***any polski się boję najbardziej. Się pójdzie na zawodowego a potem moze WSO przy odrobinie szczęscia i zaliczonej maturze. Bo nie wiem czy bede ****a siedział w sierpniu. Cos mi sie nie usmiecha. Chociaż staram się wierzyć

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no z polskim byla jakas lipa, choj wie jak to bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Najpierw wczoraj od dziadka który śledzi telewizję
ale myślałem że przesadza a tu ****a dzisiaj mi 2 kumpli potwierdziło w co już uwierzyłem bo są z mojego rocznika.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to nieciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No polski to był s******lony od samego początku z tym motywem snu w lalce którego nie było a co do reszty to sie ****a zastanawiam kto oprócz uczniów poniesie tego konsekwencje jesli w ogóle ktoś je kiedyś poniesie.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za taki blad powinni choja usadzic
albo powtorzyc mature
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Herring zamiast Colemana na UFC 87

Następny temat

Bas Rutten o IFL i GTA 4 - wywiad

WHEY premium