SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scena MMA SpaM UaM TeN ChuAm

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188072

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No tak przepisy o ratownictwie medycznym kiedyś czytałem i wyczytałem własnie. Te 2 dni a nie golfa
Dla jasności

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam chcialem kiedys isc, ale za duzo nauki po pierwsze
a po drugie ze te zgony mnie odstraszaly, bo to dosc czesto sie zdarza timek idz tam, zobaczymy jak lugo wytrzymasZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No własnie
Kwestia raczej zawziętości. Kolegi ojciec pracuje bo rozmawiałem i mi powiedział że jak pojeżdze trochę i wytrzymam to docenia się strasznie życie.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No zobaczymy jak sie to wszystko potoczy.
Narazie gadam z kumplem żeby mi na budowie pracę załatwił. Do wyników matury parę dni także się wszystko wyjaśni a wojsko też się na bank upomni bo oni nie zapominają

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
dobry wieczor

wakacje sa chlopaki nie spia jeszcze

chociaz Wy to cale zycie je macie hehe...

praca na budowie zabija czas...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Bardzo śmieszne Elo
Siodema a ty coś pożytecznego robisz przynajmniej ?

Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2008-06-18 01:26:50

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra ja zawijam spac
narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
https://www.sfd.pl/suplementy/


zajrzyj...

godzine pisalem hehe

sfd to juz moj nalog...

ogladam mecz, siedze tak patrze na kompa i 10 min tak myslalem co chwila: siadac czy nie siadac...

A c*** usiade

i mnie wciagnelo juz znowu... hehe

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Narka bro

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Herring zamiast Colemana na UFC 87

Następny temat

Bas Rutten o IFL i GTA 4 - wywiad

WHEY premium