SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sayoc Kali - the art of the blade - w Polsce!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lewer: Ty pieprzysz głupoty, seminarium jest ustawione od marca, a ja nie ustawiam premier filmowych w Polsce.
Mam taką propozycję: sprowadź sobie kogoś, zapłać za niego, zobaczysz, ile zarobisz. Jak nie wierzysz, zapytaj kogoś, kto sprowadza sobie instruktorów.
Cena za seminarium jest podana, koszt sprowadzenia instruktora mozesz sobie sprawdzić (i kazdy tutaj) pisząc sayoc-małpa-sayoc.com.
Potem to sobie podlicz (podpowiem Ci: ćwiczący x cena seminarium minus bilet, hotel, treningi, sala, żarcie) a na końcu oskarzaj mnie o bicie piany i wyciskanie kasy z biednych ludzi. Ja nie muszę, tak się składa, ale chyba patrzysz ze swojego punktu widzenia (życzę lepszej pracy).

"Warszawa słynie z bicia piany" - to już lekka przesada, ale nie odwzajemnię się podobnym infantylnym textem na poziomie kolonisty z klasy 4-tej.

Jesli chciałes przyjechać, trzeba było zamailować albo zadzwonić, zawsze są jakieś miejsca dla trenerów innych systemów.

Mimo wszystko pozdrawiam i życzę, żebyś tylko takie miał w zyciu problemy, jak podliczanie cudzej kasy.


brain is the only and final weapon. everything else is suplemental.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jeszcze jedno:
(Lewro, bo taki masz nick, przepraszam za błąd)
1. wcześniej nie pisałem o takich stażach, bo w ogóle tu nie pisałem, i miałem rację. naprawię błąd i o kolejnych nie będę już informował, po co mam się użerać
2. chciałbyś wiedzieć coś więcej o systemach wychodzących z "okolic" Sayoc/pekiti-tirsia to niestety musisz poswięcić troszkę czasu i pojeździć, ale zapewniam - warto
3. po co mam wypisywać setki stron na temat tego czy innego systemu, skoro i tak prawie nikt nie wie, jaka jest róznica między systemami filipińskimi? dla większości to przefilozofowane bajery (opinia powstała chyba na podstawie oglądania róznego pseudo-kali-shitu), i niech tak zostanie. Sayoc wywodzi się z PTK, chociaż nie jest z nim tożsamy, a więc jesli chcesz wiedzieć cos więcej z teorii, poszukaj info o Leo Gaje.
4. wybacz, ale textów o ćwiczących warszawskich nozownikach nie skomentuję...
5. a to, że ktoś tam nie ma info o tym, co robi: nie mój problem, sorry. Ja wiem, kogo zapraszam, znam ludzi, którzy z nim cwiczyli, i nie są to moi koledzy z bloku. Swiat jest mały, jesli wiesz, kogo pytać.
6. post miał charakter informacyjny, nie polemiczny, wiec jesli przerodzi się w dyskusję proponuję go skasować. Zeby nie było że sobie nabijam kasę za wasze minuty w sieci;)
7. zresztą to jedne z niewielu i ostatnie posty na tym forum.
8. i pytanie do moderatora - dlaczego po jednej odpowiedzi muszę czekać kilka minut na wysłanie kolejnej???

brain is the only and final weapon. everything else is suplemental.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4412 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
8. - bo nie masz opłaconego abonamentu.


prosze, aby ta dyskusja miała jakiś kulturalny wydzwięk.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4595 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22879
Wiesz co lewro,? płakać się chce. Popieram że powinieneś się spytać kogoś kto sprowadza ludzi na seminaria ile zarabia na tym. Żeby daleko nie szukać to wiesz że mój Sensei, któremu się wyjątkowo nie przelewa gdy zaprasza Mistrza Demurę (karate Shito-Ryu) tozarabia na tym około 1000zeli. Tyle że na minusie. On do tego dopłaca i to naprawdę sporo jak na swoje możliwości finansowe (jestesmy małym klubem). Radzę się zastanowić zanim napiszesz znowu jakąś bzdurę.

==========================================================================================

Hitotsu Rei Setsu O Omon Tsuru Koto

Hrhrhr Łelkam Bek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za małe słowa poparcia.
Wszystkim się wydaje, że to jakiś cholernie opłacalny biznes, i że wszyscy robia to dla szmalu... przykre. Osobiście znam tylko kilka osób, które w miarę się z nauczania utrzymują. Z nauczania - nie z seminariów, te zawsze są rodzajem promocji i praktycznie bardzo cięzko jest wyjść choćby na 0.
Zapraszałem w przeszłości wielu Mistrzów i wiem cos o tym.
Dla wielu osób, które wczesniej słyszały o Sayoc czy też Pekiti-Tirsia to seminarium bedzie jedyną szansą zobaczenia tego w realu, każdy wyjazd szkoleniowy jest sporo drozszy, vide chociażby 120-150 usd / h szkolenia (to dopiero jest dojenie).
Pozdrawiam, mam nadzieję, że kiedys będzie tak duzo osób a Euro tak tanie, że ceny nie będą nikogo draznić.

brain is the only and final weapon. everything else is suplemental.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lewro, rzekne tylko ŻENUA, bo szkoda slow... Pozdr andy;)

Manticora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
zasięgnołem trochę informacji w stolicy, że to całe hwaran do to super centrum treningowe dla wiary z kasą , i co klepanie kasy za mierny efekt

igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
L. - ty lepiej zasiegnij rady slownika w spawie jezyka polskiego glabie :p

Manticora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lewro, mały dzieciaczku... kto Ci naopowiadał takich bajek? Kolega z gimnazjum? Dla jakiej wiary z kasą?? Nie kompromituj się i wracaj do szkoły, bo nie zdasz do liceum.
Od paru już lat nie prowadzę normalnych grup treningowych, a jesli ktoś ze mną ćwiczy, to go znam i wiem kim jest. Dotyczy to przede wszystkim noża, więc jesli ktoś powiedział Ci, że ćwiczył, to Cię okłamał.
Poza tym zdecyduj się, czy my uczymy bogatych cieniasów czy bezwzglednych bandytów, bo z Twoich postów przebijają sprzeczne obawy. Raz martwisz się skutecznością w nauczaniu bandytów, raz nieskutecznością za kasę.
Czekałem na Ciebie na seminarium, było miejsce, gratisowe, prowadzący też bardzo liczył na Twój przyjazd, a Ty taki zawód nam sprawiłeś...nawet jednego telefonu, że masz babcię chorą czy cos takiego. A szkoda, bo moze popatrzyłbys na nas łaskawszym okiem. Spotkałbyś paru ludzi, całkiem ciekawych, zdjąłbyś te klapki z oczu.
Może masz czas w weekend? wpadnij, w sb z reguły jest grappling, oczywiście na żenująco beznadziejnym poziomie, prowadzący chętnie czegoś się od Ciebie nauczy. Sorry, że proponuję takie bezkrwawe i nie mające nic wspólnego z walką realną spotkanie, ale brzydzimy się przemocą fizyczną.
Jakie centrum??? chyba zupełnie nie wiesz, jak, co i gdzie ćwiczymy. Poza tym powiedz wprost: wkurza Cię konkurencja w nożu? Przecież jako wybitny specjalista, znający realia walki nożem nie powinieneś bać się konkurencji... Przecież my tu na niczym się nie znamy, a Ty masz takie wspaniałe patenty... Co tam DeAlba, Stroeven, Krzysiek Sayoc, Ray Floro.. to cieniasy. Szkoda, że nie przyjechałeś, żeby któremuś z nich pokazać klasę. Nastepnym razem wyslę Ci zaproszenie dla Vipów, żeby goście z dalekiego świata wiedzieli, kto przyjechał.




brain is the only and final weapon. everything else is suplemental.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
fajnie że tak myślisz ale sam się napędzasz w paranoję masz jakieś chore projekcje, ja napisałem to co myśle / po to to forum istnieje i nie będe wchodził komuś w d...ę jeśli mi coś nie odpowiada, a wielu tak robi stowarzyszenie wspólnej adoracji /. Jeśli się tak rozrzewniłeś to znaczy że coś w tym jest może mało ale jest , ale ty moje słońce oświeć mnie napisz czego sie nauczyłeś sam a nie zastaiaj sie legionem instruktorów / choć powalcz itp. / za stary jestem na udawadnianie komuś czego kolwiek , a wogóle to kim ty jesteś żeby się tak woźić po tym forum. informacji zasięgnołem od twojego znajomego nie koniecznie dobrego , a nie mam powodów żeby mu nie wierzyć.
Chętnie jednak z tobą po polemizuje i może dojdziemy do współnego kompensusu ja też nie jestem alfą i omegą ale byle łacha na ulicy się nie przestraszę nawet z nożem /są albo nożownicy albo trzymający nóż , z tymi pierwszymi nie ma szans a z drugimi wystarczy jedna półapka /.
jestem raczej osobą prostolinijną i lubie proste rozwiązania jak dla mnie sztuki filipińskie są za bardzo przekombinowane / ale to jest moja subiektywna ocena/
czekam na posta

igor
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy Boks

Następny temat

Czyu 15 lat to dobry wiek?

WHEY premium