SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

San Marino Pro 2015

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32614

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728871
No to się wcale nie dziwię temu zakazowi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728871
Zawodnicy,którze pewnie znajdą się w pierwszym porównaniu to Bonac,Piotrkowicz,Rokel,Zupan,Klancir

W drugim powinien był skpokojnie Oley,chyba,że zrobi niespodziankę i będzie także w pierwszym.

Ale wtedy musiałby pokonać albo Zupana albo Klancira,bo pozostała trójka jest poza zasięgiem na dzień dzisiejszy.

Ale jeszcze z dwóch,trzech zawodników może popsuć szyki i wejść przebojem nawet do pierwszego porównania.

Ogólnie obsada nie jest jakaś wyjątkowo mocna ale zawody jak dla mnie będą bardzo ciekawe,bo startują Polacy i debiutuje Klancir.


Mogą też być trochę na wyrost oceniani włoscy kulturyści .


Zmieniony przez - masti w dniu 2015-11-12 21:07:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22078
Wolę obejrzeć zawodnikòw ktòrych za często nie widuję niż ciagle tych samych starych wyjadaczy.
Bardzo ciekawie sie zapowiada a Oley oby jak najwyżej, gdyby na Olympie 2016 sie zalapal wraz z Piotrkowiczem to byłaby rewelacja


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-11-12 21:32:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5428 Napisanych postów 15459 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388697
ta i jeszcze z klancirem
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6483
Przestań lord już nim żygam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Arabanhuo myślałem, że tylko ja już nie mogę znieść tego pierd****nia w kółka o Klancirze (głównie przez Mastiego)
rarytas1 - kończyło się podbijaniem dawek SAA - dobry tekst "czuję temat"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1567
Z Robertem może byc róznie, na te zawody eksperymentuje. Oby wyszło jak najlepiej, ale z tekstu wynika że miejsce tym razem na drugim planie.

(IFBB Grand Prix San Marino 2015
Przygotowania do mojego ostatniego startu w San Marino w najbliższą niedzielę już na finiszu. Waga po pierwszym ( z trzech ) dniu ładowania tłuszczami równo 120kg. Celem w tych zawodach jest osiągnięcie jak najwyższej wagi w mojej karierze na scenie ( mały eksperyment ). Miejsce, forma, odwodnienie i proporcje tym razem na drugim planie. Sprawdzam ile moje mięśnie są w stanie zmagazynować energii, jak jestem w stanie je wypełnić. Metodą prób i błędów znalazłem produkty spożywcze, którymi mogę się ładować i nie mam problemu z apetytem i ich szybkim trawieniem. Dzisiejsze macro:
180 B, 480 T, 120 W.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Najfajniejsza rzecz w kulturystyce to właśnie takie eksperymenty jak napisał Robert.
Jedno odkładasz na bok, a skupiasz się na drugim by coś sprawdzić, czegoś się dowiedzieć i najważniejsze nauczyć. Z mojego doświadczenia, im więcej się ich (eksperymentów) zrobi, tym więcej się wie i lepiej zna się swój organizm, co bezpośrednio przekłada się na formę sportową.
Ciekawe jak wielki będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
owszem j.w ale do tego mozna dopisac tez jak wielki bedzie...brzuch? smutne ale prawdziwe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REPREZENTACJA POLSKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W FITNESS BUDAPESZT, 13-16.11.2015

Następny temat

Mistrzostwa świata w kulturystyce - Hiszpania 2015-11-05

WHEY premium