SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samowolka ???

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lucek - wyjasnisz podtexty?
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
lucek - nie
MANIJAQ - sam się przyznaleś ze chcesz kupic koksy.
A co do Twojej Młodej Polski to byłem kiedyś na spotkaniu o pracę , gość pracodawca się spóżnił, nie byłem w humorze, a na robocie mi nie zależało to mu to przy okazji wypomniałem.Patrzy w papiery i mówi ze studiuje a więc powinienem wiedzieć co to kwadrans akademicki, ja na to rozglądam się po biurze i mówię ze nie jesteśmy na studiach.Puenta-Twoje tłumaczenie jest nie na miejscu




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natym forum wiele ludzi mowi o koxach
zajrzyj do dzialu doping i dokladnei poczytaj
a moze wogole mamy zyc w celibacie???
a na Ciebei drogi Brutusie tez by sie cos znalazlo takze niemędrkuj tak
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
nie gadaj juz głupot , wyrażnie jest napisane ze na forum zabrania się handlem sterydami.Niedawno sam (chyba)pisałeś żeby dac bana gosciowi co chciał sprzedac i wysyłał powiedomienia przez maila, a teraz sam chcesz dilerować.Nie ma tu co się tłumaczyc z Twojej strony.

A o tym ze na mnie chętnie być coś poszkał to bardzo dobrze wiem.




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj brutys - racja ja zapodalem pomysl zeby kolesiowi bana dac
ale on chcial sprzedawac ten chlam a ja sei chialem o ceny dowiedziec zeby wylukac czy ludzie z miasta w****a mnie i kumpla nierobia i czy czasem niemoglibysmy więcej zarabiac???
czy to takie kurna przestepstwo jest???
pozdrawiam

ps: niedop*****laj mi to i ja nic na Ciebei niebede krzyczal. tak zrobilem z Boxerem - obiecalismy nieodpowiadac na swoje arty i jest luzik Tobie proponuje tosamo


Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
jasne ze przestępstwo , w sądzie wytłumaczenie że nie wiedziałeś nie pomoże.

Nie dop*****lam sie, masz jakąś manię prześladowczą.




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
piszesz: "ale on chciał sprzedawac ten chłam" ..dalej "chcieliśmy się dowiedzieć z kumplem czy nie możemy zarabiać więcej"-tzn. jak chciałeś zarabiać jednocześnie potępiając sprzedawanie?




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Mariusz_1979 potrzebowałeś 5 postów aby odpowiedzieć na 1
Twoja prędkośc jest porażająca średnio 1 zdanie na 1 minutę
Poza tym obciążasz serwer
A co reszty to nie bedę tobie odpowiadać, bo nie gadam z takimi jak ty

MANIJAQ widać, że cwaniakować mogą tylko moderatorzy ...
Dojdzie do tego, że każdy będzie musiał patrzeć co pisze, żeby przypadkiem nie urazić jakiegoś moda ...


... Ten kto się wywyższa będzie poniżony ...

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brytus wiem ze niewiedza niezwealnia z prawa - glupi wbrew pozorom niejestem
chodzi mi oto ze nieprecyzyjne prawo niemoze byc przestzegane al eoki przyznaje sie do blędu - następnym razem napisze "poszukuje piersi kurczaka w ryzu w postaci plynu do wstrzykiwania w dupe ktory daje niesamowite przyrosty masy i sily"
będzie dobrze?
oki oki juz niewspominajmy otym juz więcej niezrobie czegos takiego

a co do Ciebei - sporo razy mi do******liles zupelnie bez powodu bo ciekawe jak naprzyklad Ty bys sie czul gdybys kurna dostal jakiejs bialaczki na jajach - pewnei bys sie cieszyl - niewiem ja nie
bardzo sie ciesze ze mi to minelo - bo odstawilem polowe dziennej ilosci bialka
wogole niemozna sie z Toba dogadac - zawsze wiesz lepiej - dlaczego to robisz? niemozesz czasem nawet jesli ktos niem aracji poprostu przyznac mu ją zeby nierobic klutni?

sluchaj zrobmy tak - niedocinaj mi nigdy i niemow omnie niepotrzebnie a ja zrobie to samo względem Ciebie
zgadzasz sie?
pozdrawiam


Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
ale tu ja mam racje , jak jej nie mam to nie gadam, a jak chciałbym Ci dogadać to zrobiłbym to w Twoim poście o tych jajkach a tam się nie odezwałem.Napisałem w suplementacji cos o cukrze właśnie dlatego zebyś sie nie wkurzał bo sam to tak nazwałeś.




Doradca w dziale "Trening"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

big paker-niewiarygodne ale prawdziwe

Następny temat

Wystąpił błąd-zawiadom administratora

WHEY premium