SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samowolka ???

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
ok, kesiek , ja przez moje wypowiedzi w treningu nie raz zostałem zjechany ze niby cwaniakuje i wszystko wiem.Ale po co od razu ja mam zjechać tego goscia co mnie obraza.Olewam to , mod to kasuje i tyle jest po gadce.Wiadomo ze forum jest dla wszystkich i zawsze się znajdzie ktoś kto wpadł tylko poobrażać kogoś.Ale Ty jesteś moderatorem właśnie suplementacji , chyba na siłe Ci tego moda nikt nie wcisnął, chyba wiedziałeś że wypada się udzialeć w dziale który się moderuje.




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie - ile razy ja zostałem zmieszany z błotem bo próbowałem wytłumaczyć, że nie ma czegoś takiego jak sykle białka, czy aminokwasów i nie obrzucałem gości wyzwiskami, a w niektórych działach to jak się poczyta dialogi (z modami włącznie) to aż sie przykro robi. Sonbaty i Michaił to wzorowi modowie i naprawdę chylę przed nimi czoła (oczywiście wielu modów jest spox, ale te działy akurat odwiedzam) i nie rozumiem co to za jakieś zaostrzenia na forum. Tak jak napisał Zwierz - forum jest jakąs formą zarobkowania przez Mateo - ja siedzę sobie w suplementacji czy np. Brutus w treningu, które są jednymi z najpopularniejszych działow, ludzie wchodzą i opłacają w sklepiku abonament oraz czytają reklamy po to aby móc np ode mnie lub od Brutusa otrzymać jakąś odpowiedź na ich pytanie dotyczące suplementacji czy treningu i dlatego nie jest na miejscu sytuacja, w której jakiś panoszący się mod banuje za byle co. I TAKA ZADYMA BĘDZIE ZAWSZE KIEDY BĘDĄ SIĘ ZDARZAĆ TAKIE SYTUACJE

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
lucek...i co ja mam powiedzieć teraz?

nic nie powiem...dam znowu wirtualnego soga...chociaż tu akurat może się zaliczy?

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
zaliczyło:)

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pag-Man, ja jestem żałosny??


Życie to nie bajka i nie głaszcze Cię po jajkach

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podaj przykłady

Życie to nie bajka i nie głaszcze Cię po jajkach

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to może przemyślę sprawę i się zmienię

Życie to nie bajka i nie głaszcze Cię po jajkach

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Wam modom wolno wszystko ale już do was nie wolno nic napisać ..."
napisałeś do mnie jakiś głupi tekst, nie przeklinałeś i bana nie masz, są przypadki w których userzy bez abonamentu bez powodu atakują innych, a tego już się robić nie powinno


Życie to nie bajka i nie głaszcze Cię po jajkach

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a taki gnój zbanowany, lub którego odpowiedź jest usunięta za jakieś chamskie teksty jeszcze się buży, że czemu?

Życie to nie bajka i nie głaszcze Cię po jajkach

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
A ja sobie postanowiłem

1. Leje na wszystkie docinki
2. Bede grzeczny
3. Nie mam zamiaru użerać sie z jakims psycholem ktoremu tylko na obrazaniu zalezy
4. Ciekawe ile wytrzymam


Ps.Aha co tego ze modowanie traktujemy jako wazna prace . W moim przypadku tak nie jest dlamnie to fajna zabawa no teraz tego tak nie nazwe ale kiedy tak

Ps 2. Ja dlatego gnoje takich ludzi co dokuczja innym bo kiedys mi też dokuczano ale teraz to juz przeszłoś ( o to i powód dla ktorego ćwiczyc zaczołem ) Więc sie nie dziwdzie ze tak reaguje na niektore teksty !!

Moderator gierów komputerowych
*Członek MAFII SFD
*Znany jako Sędzia Dreed
*** Błogosławione to co czyni człowieka twardym ****
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

big paker-niewiarygodne ale prawdziwe

Następny temat

Wystąpił błąd-zawiadom administratora

WHEY premium