SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Salbutamol rozpiska pomoc!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 269
Witam chce spalic troszke brzuszka do maja bo wtedy chce zrobic sobie jakas delikatna kuracyjke , wiec prosilbym o rozpisanie jak dawkowac salbutamol dziennie i przez jaki okres czasu .... do tego z supli jeszce bcaa i bialeczko z gory dziekuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7628
podejrzewam, że najpierw musisz wypełnić ankietę żeby ktoś Ci pomógł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11356
juz wypelnial, wytlumaczylem oco chodzi w tym sporcie i odeslalem go do innych dzialow, ma przyjsc jak bedzie mogl pochwalic sie odpowiednia wiedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7628
a więc to tak popieram;d

Zmieniony przez - radditz w dniu 2010-02-08 01:47:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 269
Diete i trening mam juz rozpisana ... a a co do chwalenia sie wiedza 60thplace sam mi zaproponowal ten srodek po ciezkiej i zmudnej rozmowie na temat kuracji sterydowej ,jednym slowem namowiul mnie do spalenia brzuszka przed kuracja a ja mu przytaklem , a teraz widze ze i tu robi problemy wiec do diabla ze sie tak delikatnie wyraze nawe tu mi nikt nie napisze jak mam dawkowac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1782 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11356
nie robie problemow, przeciez Ci rozpisalem zebys zaczol od 4 tabletek dziennie stopniowo dochodzac do 8, ehhh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór

Następny temat

nowy proszę o radę

WHEY premium