SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUPLEMENTACJA

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam oto lista suplementów które chce zakupić, wcześniej nie stosowałem suplementów wiec proszę mi powiedzieć czy mogę je przyjmować. Chodzi mi głownie o to czy mogę je razem łączyć i czy dobrze dobrałem, czy coś jest zbędne i czy jeszcze mogę do tego coś dodać. Chodzi mi głownie o masę i redukcje tkanki tłuszczowej ponieważ mam 184 wzrostu ważę ok. 70 kg ale mam dużo tłuszczu tak mi się wydaje i chce przybrać na masie.Wcześniej ćwiczyłem prawie 4 miesiące i od 2 miesięcy znowu ćwiczę regularnie.

ACTIVLAB BCAA XTRA
ACTIVLAB L-ARGININA
ACTIVLAB ULTRA ENERGY
ACTIVLAB MASS UP / ACTIVLAB SOYA PRO
ACTIVLAB GLUTAMINE3
ACTIVLAB HMB XXL
ACTIVLAB NITRO CAPS
ACTIVLAB L-CARNITINE
ACTIVLAB ISOACTIVE
OLIMP GLUCOSAMINE
OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT

Proszę o odp dzięki ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
No to redukcja czy masa?? Nie da się na raz tego i tego. HMB i L-Carnityne wywal bo nie działa, albo w minimalnym stopniu także szkoda kasy. Ja bym sobie też odpuścił Glutamine, Glucosamine i Isoactive. Białko według braków w diecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciśnienie krwi

Następny temat

nie rośnie mi biceps

WHEY premium