SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STRENGHT!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1042

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

23

Waga

82

Wzrost

183

Cel treningowy

Wytrzymałość, wygląd

Staż treningowy na siłowni

2

Uprawiane inne sporty

Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full

Dieta

Zbilansowana

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Brak

Ostatnio przerabiany plan

Split, budowa masy mięśniowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Siemanko! Wielka prośba, otóż... Po aż dwu miesięcznej przerwie od treningu siłowego, budowa masy wracam na siłownie. Potrzebuje pomocy w dobraniu planu odpowiedniego dla mnie. Obecnie 3x w tygodniu mam treningi piłki nożnej + 1 ligowy mecz, czyli 4 dni piłkarskie. Chciałbym dołączyć do tego w dni wolne trening siłowy (2 x max tak by jeden dzień w tygodniu pozostawić wolny od wysiłku fizycznego ) i popracować w ten czas nad wytrzymałością i estetyką mięśniową. Tylko nie wiem jak to ugryźć i czy najzwyczajniej w świecie się nie zajade, bo oprócz tego jeszcze pracuje. Wyraźcie swoją opinię
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
Odpowiednia dieta i sie nie zajedziedsz
poszukaj po forum. Gotowców FBW jest multum. Nawet możesz się pokusić o FBW w systemi A B

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Co do FBW to powtórzenia, czy raczej trening stacyjny na czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
powtorzenia

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Przeglądałem kilka planów FBW ale jakoś, żaden mi nie podszedł. Ukręce coś swojego tylko powiedzcie mi jaką w moim przypadku liczbe powtórzeń zastosować od 15 w góre czy powyżej 20?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html

Etap 3 lub 4.
Same podstawowe ćwiczenia,których potrzebujesz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Czy te plany napewno sie będą sprawdzać? Już je kiedyś wykonywałem przez długi czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli szereg osób robiących postępy na tych planach jest wystarczającym dowodem dla Ciebie-to TAK.Jednakże kluczem do rozwoju masy jest odpowiednia odżywianie.Trening to tylko stymulacja muskulatury do wzrostu.Wzrost następuje ,gdy leżysz spławikiem do góry i dużo jesz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Obawiam sie tylko, ze przy moim trybie zycia ( praca, pilka nozna, silownia, szkola, 7 godzin snu ) bedzie ciezko mi osiagnac dobrze wyrobionych miesni. Probuje juz 2 rok i nadal to nie wyglada tak jakbym chcial. I gdybym nie to ze uwielbiam sport silowy to pewnie juz dawno bym to zostawil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Na 100% kuleje u Ciebie dieta skoro po 2 latach nie widzisz efektow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Bardzo możliwe, że nie jest na sztywno, a wydaje mi sie ze przy takim trybie zycia musi byc wszystko odliczone co do dziesiątek kcal. Na brak jakichkolwiek efektów nie narzekam, ale to nie jest to co mozna przez ten okres zrobić. Może czas zrobić format i zacząć jeszcze raz po kolei
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT by Pony

Następny temat

Jak trenować?

WHEY premium