SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHAOLIN

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karate wzięło się z Kung-Fu !

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Źli nauczyciele też się zdarzają

Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 643
ja trenowalem juz kick boxing karate i sam troszke bilem z kolegami wiem tylko tyle nie jest wazne jaki styl cwiczysz jesli walczysz z kolesiem w tej samej dyscyplinie i na podobnych zasadach to ta walka wyglada jak walka a postawcie dwoch kolesi z roznych sztuk walki to ich pojedynek bedzie wygladal jakby nigdy nie cwiczyli wiecej bedzie tam przepychania niz technicznych technik wykonanych w pieknym stylu wiec niech kazdy cwiczy to co lubi i w czym jest dobry a swoje zdolnosci pokazuje za zawodach oraz treningach a nie jak malolaty na meczach i po ciemnych ulicach.
pozdrawiam

FeLeK

"KARATE NI SENTE NASHI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wu shu to sportowa odmiana kung fu. Zgadzam sie co do tych szkol przyklasztornych ale jest tez taka prawda ze ,mnisi z samego kalsztoru organizuja cos w rodzaju wakacyjnych seminariow dla wszystkich. Sa tam i chinczycy i amerykanie i europejczycy (czytalem wywiad ze szwedem ktory tam trenowal). Cena obejmuje tylko koszty wyjazdu i zakwaterowania a same treningi sa darmowe.
Pamietacie moze Marka Potrowskiego mistrza swiata w kick boxingu? Koles dostal zaproszenie na treningi w klasztorze i nie przyjal. ja bym sie chyba powiesil.
Mozesz tez sprobowac zapisac sie do jednej z elitarnych szkol przyklasztornych. sa chyba ze trzy ale nie sadze ze ktokolwiek ot tak zostanie tam przyjety. Osoby tam nauczaace to prawdziwi mistrzowie a uczniow jest moze ze 12.

ave
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Za dużo bajeczek czytacie kolego.Shaulin to juz skomercjalizowana zabawa chińskich komunistów ,którzy szukają baksów od naiwnych napaleńców z poza Chin.

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5681
Hej. Witam w nowym roku Nie chce mi sie czytac 2 strony ale powiem tylko ze mozan trenowac w przyklasztornych szkolach i nie trzeba byc azjata a juz na pewno mnichem Jakis miesiac temu byl nawet o tym program na Discovery. Razem z mnichami trenowali: jakis francuski student (byl tam 2 miesiace) i amerykanski maniak sztuk walki. Chyba mam ten program nagrany jak znajde jakies info to dam znac. Pa.

,,Istotą sztuki jest dusza, wyrażająca się w stylu''

http://www.daigakusei.prv.pl  <<--trochę więcej o mnie

,,Istotą sztuki jest dusza, wyrażająca się w stylu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielki sensej karateka ma żółty pasior :>
Buahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może zielony nie nie rózowy

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co to za zdjecie?
pewnie zolc/zielen
czyli 2 lub 4 stopien hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co chciałbys tak potrafić? -takich zdjęć jest pełno w necie!!! człeku

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polski Zwiazek Zapasniczy

Następny temat

Kickboxing w TV

forma lato