SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD-Sportowe Forum ??

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez PePoNeNt z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
Mam takie spostrzeżenie do modów nie tylko w tym dziale czy nie można by było zrobić takiego ogranicznika że np od 500 przeczytanych artykółów można zakładać nowe tematy bo zaczyna się tu robić kabareton a nie forum

prosze o opinie innych użytkowników

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
Młody_mazi - sfd potrzebuje swojego mielony
Nie no az tak to nie bedzie, to wszystko przez to nad czym wlasnie dyskutujemy w tym temacie

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1632 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99488
nie ten dział
nie przejdzie
tylko narażasz sie takimi tematami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
znam kilku użytkowników którzy przez d****ne tematy dosali bany więc chce skończyć z takimi tematami gdzie koleś nic nie przeczytał i pisze "czy gdy wyciskam na ławce prostej 40kg poczebny mi pas kulturystyczny"

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1632 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99488
każdy ma swoje zdanie ale ty je w nie stosowany sposób wyrażasz

myślisz ze ktoś twoja propozycje poważnie potraktuje spójrz na nazwę tematu i jego treść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
daj sobie spokoj temat pojdzie do kasacji jak bana nie dostaniesz to bedzie dobrze


pozdro xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
treść jest kierowana do "normalnych użytkowników" którzy wiedzą co piszą i nie robią syfu.Chodzi mi co myślicie o tym co napisałem bo przecież sami kiedyś możecie sie tak nadziać i baan

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
co chcesz osiagnac przez to ?? wg mnie nic nie osiagniesz a niektorych mogles obrazic tytulem


pozatym przatrzac sie na Twoj wiek date rejstracji i liczbe przeczytanych art to --->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
no dobrze może nie przeczytałem ani nie siedze tu za długo ale inni rejestracja,logowanie,nowy temat

a jeżeli kogoś obraziłem nazwą to sorki ale tak zaczyna być

Zmieniony przez - Tasior223 w dniu 2007-12-29 14:20:50

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
jestem za

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
A moim zdaniem to dobry pomysl, nie przeczytasz 1000 postow nie zalozysz tematu i bylby porzadek bo komu by sie chcialo klecpac 1000 razy zeby temat d****ny zalozyc? jakby kliknal 1000 to co nieco by wyniosl z tego

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
j/w

"3. Dział dotyczy luźniejszych dyskusji o sporcie nie jest śmietnikiem forum prosze o tym pamiętać,"

więc...

Zmieniony przez - Tasior223 w dniu 2007-12-29 14:29:44

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dzienniki treningowe

Następny temat

Gdzie jest ten temat z kokursem?!

WHEY premium