SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SCITEC NUTRITION D-Test 120 kaps.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
ktos sie orientuje czy to naprawde takie dobre??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Tested Nutrition (TESTED NUTRITION Tested D-Aspartic Acid) jest tańszy, poszukaj, nie dam Ci linka bo mnie zbanują.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A jest Ci potrzebny booster testosteronu, jaki wiek?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Firma bardzo dobra ale droga, można śmiało kupić DAA dużo tańsze.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
tak, jest mi potrzebny. Robilem badania i mam minimalny dopuszczalny. Slyszalem ze mozna tym latwo i zdrowo podniesc poziom testosteronu.

Znalazlem jeszcze takie cos... ktos cos moze powiedziec? wydaje mi sie ze cena do jakosci nawet niezla, na miesiac starcza:

PHARMAFREAK Test Freak 120 kaps.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
To zupełnie inny suplement niż DAA ale ogólnie jest raczej chwalony.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
daa pewniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
dzieki za odpowiedzi. Mam rozumiec, ze z dopuszczalnych substancji podnoszacych testosteron (czyt. nie sterydy) DAA jest najlepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Na tą chwilę wydaje się że tak.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
na pewno jego skuteczność jest najlepiej podparta badaniami a nie tylko reklama producenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Badania + opinie stosujących.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
witam, wczoraj to kupilem. na opakowaniu jest napisane ze jedna porcja 6 tab dziennie a sprzedawca powiedzial ze 3 razy po 1 dziennie. o co kaman? jak to lykac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested Gainer jak smak i rozpuszczalnosc?

Następny temat

Weider giant mega mass 4000

WHEY premium