SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAMOOPALACZ - input/output???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3324

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
to duzo czasu alee dzisiaj chmurki zakryły niebo... no ale moze do pierwszej siewypogodzi na czysto

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Arnii jak mzoesz cos wiecej napisac o tych tabsach byl bym wdzieczny


i pytanko do Amazonki mam:

chodzi o roznego rodzaju balsamy brazujace czy mozna jest stosowac na twarz bo bardzo aldnie mi chwycilo cialko po kazdym prysznicu uzywam balsamu i zastanawiam sie czy na twarz nie polozyc po kazdym kapanku? zaznaczam ze nie chodzi mi o jakis ala samoopalacz

pozdrawiam

"Dużo poświęcisz aby osiągnąć swój cel, zdrowie nie powinno być jednak częścią poświeceń"

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
tabsy zawierają jakieś hormony, czy związki chemiczne zwiększające reakcje pigmntu skóry. nie wiem nic, też chce się dowiedzieć i po to założyłem post

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja znowu nic nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
actiVe ja ci moge odpowiedziec jesli moge :P.
Na twarz sa specjalne kremy brazujace. Ja uzywam czasami kremu firmy ziaja chyba SOPOT(to zadna reklama :P) Bardzo ladnie podkresla opalenizne. W sumie jak uzyjesz balsamu do ciala, to chyba nie zaszkodzi, ale lepiej uzywac kosmetykow do twarzy. :)

pozdrawiam

nic nie wymysle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
a mis ie wypogodziło i włąnsie skończyłęm sie opalać. po dwóch tygodniach jestem brazawy. od jutra plecy

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
Na mazurach ostatnio same chmury :(. W dlugich spodniach tylko chodzic i zapomniec o jeziorze zostalo. Moze jeszcze sie wypogodzi. :)

nic nie wymysle :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W małopolsce ostatnio były upały, ale takie znośne, 30 stopni, dzis jest chlodniej ale słonecznie. Podziwiam Arnii, mnie sie tak nie chce na sloncu wylegiwac :D to może zamieścisz tu później efekty swojego opalania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Iska cmok

ale jeszzce jedno czy po takim kremiku sa jakies efekty czy naprawde przyciemnia .. ?i dziala na zasadzie samoopalacza? ze po jednym peelingu twarzy nic nie ma czy jak to z tym jest?

"Dużo poświęcisz aby osiągnąć swój cel, zdrowie nie powinno być jednak częścią poświeceń"

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
efekty są po wszystkim, jednak z tego co sie dowiedziałem nie tylko tu na forum i w necie, ale też w śród znajomych, najskuteczniejszy, nieco wolniejszym, ale najtrwalszym i najzdrowszym sposobem są kompiele w słońcu.
ps
ja nigdy nie uzywam kremów do opalania, bo dostaje po nich wysypki

jołki połki

jołki połki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po cyklu...

Następny temat

Coś niedietetycznego...

WHEY premium