SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAMBO

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwiczę w Krakowie, mam straszne problemy z wchodzeniem na stronę ciekawy czy wszyscy, są godziny że nawet 50 prób nie pomaga.

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam RG!
Gdzie w Krakowie trenujesz Sambo? Pytam, bo jestem zainteresowany. Znalazłem miejsce, gdzie odbywają się zajęcia, jest to "Relaks" na Mogilskiej jeszcze tam nie byłem. Jeżeli możesz coś napisać o Twoich treningach to będę wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spieszę z odpowiedzią treningi sa w relaksie jak również bks Wanda NH (nowa huta).Prowadzi je Aleksander Horbatyuk Instruktor Sambo, 4dan Jiu Jitsu, 1dan Bu Jitsu
asystent Soke Ken Jitsu Toshimichi Takeuchi.
Wyjaśniam również w Sambo nie ma stopni, prawdopodobnie dopiero teraz rosyjska federacja sambo i rykopasznogo boja je wprowadziła ale dokładnie będę wiedział za miesiąc jak sasza pojedzi do rusków. Treningi prowadzi narazie do 9 lipca on, a później sami ędziemy przez wakacje. Co do sambo to powim tylko tyle że sam walczyłem w kicx boxingu z dużymi sykcesami, ale od kiedy zaczełem pobierać lekcje najpierw prywatnie to dopiero wtedy przekonałem się co byłem wart a miałem o sobie wygórowane zdanie poparte dużym doświadczeniem z ringów i bramek. Prawda o Sambo jest taka że tojeden z najwszech stronniejszych styli tóry nie ogranicza sie do poru kopnięć uderzeń czy dzwigni.Najlepej jednak będzie gdy sam osobiście na własnej skórzeprzekonasz się o tym gdyż tylko wtedy w to uwierzysz tak jak gro moich kumpli judoków którzy byli okropnie sceptyczni. Treningi w NH sa pon, środ piąt 19 00 do upadłego czyli szybkono to nara.

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki serdeczne napewno zajrzę. Zamierzam zacząć ostro od września, zobaczymy co z tego wyjdzie. Do zobaczenia RG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli chcesz to będą treningi w wakacje prawdopodobnie za frri, tyle że bez saszy ala może warto zobaczyć narazie

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie orientuje sie za bardzo w stopniach Sambo, ale wlasnie trzymam KKI z 96 roku w ktorym stoi jak byk "Oleg Taktarow, 6th degree Blackbelt in Sambo".


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
A sa moze gdzies jakies filmki z sambo albo pankration bo juz duzo szukalem i nic nie moge znalesc?
Dziekuje bardzo!
Pozdr.
Maciek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam na dysku chyba jakies krotkie filmiki z Kopylovem(jak dzwigniuje czarnego pasa bjj Leo Branco i jeszcze jakiegos japonca).Jak chcecie to wzuce na ftp.

I pytanie do Boruty:czy Kopylov walczyl tylko w turniejach RINGS KOK?

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Walczyl tylko w roznych turniejach RINGS. Najlepiej wypadl w RINGS KOK 1999 gdzie pokonal w pieknym stylu Leo Branco (Bjj) i Ricardo Fyeeta (kickboxing), by w koncu zostac pokonanym przez Minotauro (Bjj). Fotka jest z tej walki.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta masz racje sa stopnie ale dziwnie a ja trochę nie dopisałem że to chodzi o nas .
Faktycznie są trzy tzw. rozwiedki pasy, zaczynają sie od zielonego,póżniej jest kandydat na mistrza i mistrz odp. 1 dan.Jeżeli idzie o Taktarowa to być może podaje stopień w rukopasznym boju, bodź w jiu jitsu.


Rickson
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie nóg!!

Następny temat

pytanie

WHEY premium