SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA vs. PROHORMONY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2279
i ja cos powiem, kiedys "podworkowy" cykl omki, pare mniesiecy temu omka z ph.

ja uwazam ze niema co porownywac jedego z drugim bo tylko sie pogryziecie, jedno i drugie to doping, ja ph traktuje jako poszerzenie asortymentu ktorym teraz dysponujemy. mozna sobie ullozyc cykl z ph i saa, albo lyknac osobno jedno lub drugie.

efekt, mocarnosc i przyrosty zaleza od danego specyfiku, jest mocy m-drol i jest lekki h-drol, epi. natomias w saa jest "lekka" metka, jest tez winko i jest tez "swity gral" -trenik.
jedyna roznica jest w cenie, i ilosci wy***ek. nie zawsze ma sie dostep do dobrego dila, ja np mialem taka sytuacje ze jeden pojechal do afganistanu a drugi do irlandi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
stawian na saa bez dwoch zdan,ph probowalem i lipa,moze dlatego ze bylem juz po paru cyklach saa,ph maja zawierac substancje ,ktore w watrobie konwertuja za sprawa enzymow do saa ale co jest w srodku nikt naprawde nie wie i wlasnie dlatego saa sa pewniejsze jak dla mnie,nie odczuwam side-ow wogole a po m-drolu np.juz po paru dniach zaczelo mi ryc bebechy-nic poza tym,mam tez paru znajomych co stosowali ph i ich zdanie jest takie same-juz nigdy nie siegna po ph

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
dziekuje kolejnym sogi juz poszly

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29532 Napisanych postów 62933 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902551
testowalem wiele saa a z ph m drol. z wlasnej opini jak i z tego co czytalem rozmawialem ze znajomymi powiem tak:
ph same- nie
ph+ saa- tak
saa same- tak

ogolnie zdecydowanie saa sa lepszym wyborem.ph mozna stosowac ale tylko jako dodatek do cykli w ktorych baza sa saa. na samym ph nic nie zbudujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2867
zaczynalem na ph obecnie jestem na saa i zdecydowanie to drugie , znam goscia ktoremu po mdrolu w ciagu paru tygodni na czubku glowy zrobila sie wysepka i wyglada jak mnich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
ja jestem zadowolony z PH po cyklu na mdrol zrobilem 5kg na plus z czego ok 2-3 k fatu wyciolem, i wcale duzych side'ow nie mialem najgorsze byly backpumpy i zgaga ale na zgage siemie lniane mi pomoglo, sila i masa bardzo po cyklu nie spadla
jak kupuje sie niepewne PH z allegro to tak moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2279
jesli na rynku mieli bysmy do dyspozycji 100% saa to pewnie dla ph nie bylo by miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
W ogóle nie wiem po co ktoś zakładał taki temat.. Wiadomo, że zawsze będą i zwolennicy PH i zwolennicy SAA, to tak jak z PC-towcami i konsolowcami, którzy toczą batalie od dawien dawna nie wiedzieć po co i na co?
Kto chce stosuje PH, kto nie chce nie, jedne lubi pomieszać z SAA, drugi woli solo koksy, trzeci pluje i brzydzi się dopingiem i na tym to polega - wolność wyboru.
Na co takie jałowe tematy? Nic sobą nie wnosi. Przeciez to temat rzeka i nie ma końca...

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-03-09 15:41:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
nazwanynie najlepsze i bazowe srodki zazwyczaj chodzaw miare orginalne po Polsce.
testosterony, metka i winstrol rzadko sa podrabiane.
przy dobrym jedzeinu, teningumozna z nich wyciagnc o wiele wiecej niz nam sie wydaje.
ph \? co to wogole jest, kiedy wchodze w jakis temat i pytam czy chlopak wie co jest w srodku, czy zna su to posadzaja mnie pimperzy o spam bo "mi nic nie bylo". Ale czy na pewno ?
Saa? jak napisalem na dzis pojawilo sie kilka metek bardzo dobrych metek, enany kraza dobre od dawna, dobrego propa wylapac tez nie jest tak trudno..
Wybor nalezy do kazdego z nas ale tak seio to ile cykli mozemy pociagnac na ph? 2> ? 3 ? 4? ile wytrzyma watroba, nerki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
nie pisz PH tylko orale

Sounds Like A Melody

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka meta teraz dobra

Następny temat

czy muszę po tym cyku hcg ?

WHEY premium