SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA vs. PROHORMONY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2279
co do metki to robie teraz po bombie przerwe z pol roku i zaczynam od metki kilka cykli i pozniej dalej cos bardziej zlozonego, wracam do podstaw :)

prawda tez co do bazowych srodkow saa, np omka nigdy nie slyszalem o wy***ce. enan zdarzal sie, itd. dlatego ja osobiscie ph traktuje jako dodatek do saa, kilka tyg na czyms a reszta tesc, wiadomo ze i fajne dodtki mozna znalesc wsrod saa ale juz gorzej z oryginalnoscia, choc by deca.

ja zanim siegne po ph dowiaduje sie jaki odpowiednik mozna znalesc po drugiej stronie (saa).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
deka ? bold? to srodki ktoreych nie musisz stosowac.
Wiele osob je omija..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Psychodad wydaje mi sie ze nie wiesz do konca co napisac bo i o mozna napisac ?
znam ludzi ktorzy kombinuja maks 3-4 srodki zmieniaja estry leca na bombie 20tyg odblok przerwa z pol roku i znowu cykl .
maja doskonale wyniki.
Przy ph/oralach ciezko.
napisalem juz kiedys, niech mi ktos powie:urosnie Ci trzecia noga, wykosi prolaktyne itd o pomysle nad ph, ale poki to loteria to malo osob po to siegnie.

Kiedys rozmawialem z chlopakiem ktory mial juz "kilka" cykli za soba, stwirdzil ze cykle 4-6tyg sa bezsensowne.. tutaj nastapi rsaczej nalanie org masa i co / ? zejscie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2279
6tyg to minimum, ktore i tak jest na sile, dlatego uwazam ze procz ph musi byc jakas podstawa.
bolda i deka kusi, poki co bardziej dla urozmaicenia niz z koniecznosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
Psycho Dad po to zakladalem taki temat po to ze wiele osob ma dylemat z wybraniem specyfiku od jednych uslysza ze saa lepsze a od drugich ze ph
jezeli nadal nie sa pewni gdzie szukaja odpowiedzi na SFD
a temat ten pomoze im w jednym miejscu znalez wiele opini na ten temat
po co maja zakladac podobne tematy i zasmiecac forum
PO TO TEN TEMAT
ale i tak dzieki za wypowiedz soga tez dostales

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
ten temat wnosi cos z doswiadczenia innych co
moze sie przydac kolejnym osobom.
takie tematy moze i banalne ale sa potrzebne.

odbicie od codziennych setkamjetka i 10omki rozpiske chce.

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
dzieki szczur za wsparcie
PS.szczury jednak nie sa takie zle

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
dla mnie temat ok.
Kiedy wpadam do tematu o ph to jestem zakrzyczany na starcie przez pimperow jakie to ph nie sa wspaniale, na dodatek nagle okazuje sie ze ona nie blokuja, wiekszosc ine jest hepatoksyczna a czesc ine ma zadnego wplywu na nerki.
Coz, szkoda ze pieniadze przeslaniaja niektorym oczy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
luki 122 wielkie dzieki pozdro dla ciebie

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
dla mnie temat ok.
Kiedy wpadam do tematu o ph to jestem zakrzyczany na starcie przez pimperow jakie to ph nie sa wspaniale, na dodatek nagle okazuje sie ze ona nie blokuja, wiekszosc ine jest hepatoksyczna a czesc ine ma zadnego wplywu na nerki.


hehe odezwał się antypimper, gdzie w każdym temacie pisze jakie ph to są złeeeee ooo takk Są złe to nie bierz i daj innym żyć w spokoju bo już czasem cie słuchać nie idzie

co do tematu to badziewny i wiadomo jaka będzie odpowiedź już na starcie - saa. Kiedyś tak czy siak trzeba sie kłóć... a saa to baza.

pozatym jakiś d**** kupi se troche omki i mety <te słynne połączenie sezonowców> a ja sobie kupie odpowiednie ph i pociagne cykl tak z 12tyg. <bez testa, na samych ph tylko> i będę miał na bank lepsze wyniki wizualne, siłowe i ogólne i na bank więcej podtrzymam z tego cyklu niż on po tej omie i mecie więc trzeba na to patrzeć z jakiej strony rozpatrujemy to...



Zmieniony przez - Maximus_20 w dniu 2009-03-10 12:23:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka meta teraz dobra

Następny temat

czy muszę po tym cyku hcg ?

WHEY premium