SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słynny Omnadren ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3813
ps.omka bardzo "zalewa" i buzka robi sie jak ksiezyc w pelni po pewnym czasie...;))wiecej minusow jak plusow...zdecydowanie nie polecam...

ciągła walka o mięcho;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy jak sie bierze...wg mnie omka jest dobrym koksem,ja ja bralem w polaczeniu z boldenonem i metka to mi poszly 4cm w kablu i 10 kg masy,jakk do tego sa odpowiednie suplementy to nawet spadkow nie mialem,na koniec cyklu jeszcze ladowalem jakies dobre bialko no i oczywiscie nolv. i clomid.OMKA JEST OKKK
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
wniosek jest prosty omka nie jest dla leszczy tylko dla zaawansowanych.

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry:) jestem wlasnie na cykluuu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 179
mam 6kg serwatki. Jak to brac zeby masa szla?? bo na paczce nie pisze, ile gramow dziennie?? i ile razy dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
3 razy po 30/40 gr rozpuszczonych w wodzie lub mleku
-z rana
-po treningu
-przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 223 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404

Moje Foto http://*******/dkh9  (-%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Nie lepiej wyjepac to do kibl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12851
moją serwatkę ojciec wziął i chciał dać gołębiom, żeby były większe :) i silniejsze iii nawet serwatka mieszana z wodą czy innymi produktami dla gołębi odstraszała je

Powoli do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7119
moje własne doświadczenia z omką opisze tak : w pierwszym tygodniu waliłem 1 amp w drugim zwiększyłem do dwóch i tak przez 4 tyg , masa poszła o 10 kg i ogólnie miałem duże chęci do treningów (większe libido) kolejny strzał zrobiłem po półtora tygodniu od poprzednich ( stopniowo zmniejszałem dawke omy i znów po półtora tyg wbiłem ale 1 amp teścia prolo o stężeniu 100 mg (masa pozostała na swoim miejscu) ten teść był długim estrem więc dopiero po 3 tyg zrobiłem odblok 20 tabsami clomidu :) jestem już 2 miechy po tym cyklu spadek u mnie wyniósł jedynie 1kg masy jestem zadowolony z tego środka ( to do informacji osób którzy twierdzą że oma to szajs )

.............

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochrona prostaty

Następny temat

Glukometr za darmo

WHEY premium