SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodek nie lubi mleka:-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Ale to nie my negujemy rzeczy oczywiste więc dlaczego my mamy coś przedstawiać? Skoro Ty to negujesz to sam przedstaw. Po co organizmowi węglowodany na noc? Białko owszem, aby mógł się regenerować, ale żeby pisać że węglowodany są potrzebne wtedy kiedy pracuje na najniższych obrotach to śmiech. Rozumiem 20-30 g dla lepszego trawienia i wchłaniania białka. Jeżeli mamy w diecie np ustalone zapotrzebowanie 400 g węglowodanów i jeżeli dzielimy to na równe części to tym samym ograniczamy spożycie ww wtedy kiedy organizm ich naprawdę potrzebuje. To forum coraz bardziej mnie zaskakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
wszyscy kulturysci ostatni posilek daja wysokobialkowy (na masie) sam nie wiem dlaczego ale skoro oni tak robia(zawodowcy) to musi miec uzasadnienie, tyle osob raczej sie nie myli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
ja na noc pije 40g bialka z 30 g Oleju Mct (jestem na lov carb)
uwazam ze Bialko z mct zostanie lepiej wykorzystane na budowe miesni i regeneracje niz samo bialko.

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
K3ho: jak chcesz tak naśladować zawodowców to zacznij sie nie tylko odzywiac jak oni ale rónież trenować i wbijać wszystko to co oni ..
My a Oni to dwa różne światy i wogóle bym ich nie porównywał..
A pozatym to środowisko również nie jest wolne od pewnych przesądów i mylnych teorii ..
Qazar: Kazam ma poprostu streszczenie

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
K3ho: jak chcesz tak naśladować zawodowców to zacznij sie nie tylko odzywiac jak oni ale rónież trenować i wbijać wszystko to co oni .. A KTO POWIEDZIAL ZE JA CHCE ICH NASLADOWAC, JAK CHCESZ TO SAM WEZ SIE ZA STERYDY A NIE MOWISZ INNYM CO MAJA ROBIC
My a Oni to dwa różne światy i wogóle bym ich nie porównywał.. A JA BYM JEDNAK POROWNYWAL PONIEWAZ I MY I ONI TRENUJA TO SAMO TYLE ZE ONI ROBIA TO W INNY SPOSOB
A pozatym to środowisko również nie jest wolne od pewnych przesądów i mylnych teorii ..
ALE TEZ CALY CZAS SIE ZMIENIA I DOKSZTALCA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
To moze niech qazar pokaze ta 2500 stronicowa biochemie, przeciez taki kolos nawet do plecaka sie nie zmiesci

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
a ja bym sie tego czepila:

A JA BYM JEDNAK POROWNYWAL PONIEWAZ I MY I ONI TRENUJA TO SAMO TYLE ZE ONI ROBIA TO W INNY SPOSOB

nielogiczne jak dla mnie

Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
podzielmy wszytko na 6 posilow
w pierwszych 5 dostarczamy odpowienio rozlozone porcje weglowodanow i tym sposobem nasz glikogen w miesniach i watrobie jest uzupelniony na maxa
w 6 posilku dostarczamy jedynie bialko i tluszcze ktore w przeciwienstwie do weglowodanow nie wyzwalaja insuliny ktora jak wiadomo czasem pomaga bardzo czasem przecwine wiec po**** nam w tym ostatnim posilku weglowodany skoro posilek spozyty 30 minut przed snem czyli w porze kiedy metabolizm jest juz troche na wolniejszych obrotach i chetniej odklada nadmiar skladnikow w tluszcz? organizm przed snem nie pracuje juz tak wydajnie jak w godzinach szczytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
yupie to sie na zajecia logiki zapisz
chodzi o to ze "niektorzy" kulturysci wspomagaja sie niedozwolonymi srodkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
wiesz, to samo a w inny sposob to jednak troszke inaczej, nadazasz?

ja nie wchodze w polemike, bo mnie to rybka, ani mi na tym nie zalezy


Pozdr

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta masa

Następny temat

Dieta na mase do oceny

WHEY premium