SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W czy Nitrobolon 2?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
Czesc

Mam dylemat mianowicie nie wiem co wybrac S.A.W czy Nitrobolon 2. Patrzac na ilosc to Nitro jest ewidentnie bardziej oplacalne, ale jak z jakoscia? Mam zamiar laczyc Nitro/S.A.W z CM3 oraz ZMA/Witaminy. Tylko z tego co wyczytalem to przy zazywaniu ZMA nie powinnismy stosowac zadnych witamin zawierajacych Wapno wiec jedno wyklucza drugie. A wiec co wybrac koledzy dieta oczywiscie na pierwszym planie. Moj cel to masa miesniowa mam dosyc spore tendencje do tycia wzialbym chetnie jakiegos garniera w celu uzupelnienia diety tylko czy mnie po nim nie zaleje hmm oto jest pytanie :D

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
ooo kur przeczytalem jescze raz jakie Wapno. Wapn , przeciez to nie budowa ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
saw bierz

to czy podleje zalezy od diety a nie samego gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
Pewny jestes, ze S.A.W jest lepszy? sorry za glupie pytanie , ale naprawde mam dylemat ;D A jak z ZMA, CM3? CM3 np rano i po treningu , a przed treningiem S.A.W , bo jest go dosyc malo 400g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
przed treningiem 10g saw +2kaps cm3
po silce 4kaps cm3
zma na noc

dnt
4kaps cm3
zma j/w

tak jestem pewny ze saw jest lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
Dzieki wielkie juz wiem co wybrac ;) A czy po dluzszym czasie (2 tyg) moge zwiekszyc dawke S.A.W do 15 g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jesli bedziesz mial taką potrzebe to tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
A no i czytalem , ze dobrze laczyc Tribulusa z ZMA tylko troszeczke koszty przerazaja ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
olej tribulusy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
No ok to mam juz dobrane suplementy na cykl ;)) A moze dorzucic jakies bialko , carbo ew. gainera najlepiej bulka, bo ma wiecej bialka anizeli inne co Wy na to?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam. Prośba o pomoc z suplementami.

Następny temat

ZMA+INNE WITAMINY=MOŻNA ŁĄCZYĆ?SŁABA REGENERACJA:-(

WHEY premium