SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeszów, gdzie mam najbliżej

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 158
Witam,sorry za drugi taki sam temat w tamtym nie umiałem zmienić tytułu mam pytanie do osób ćwiczących w Rzeszowie. Na dniach wyprowadzam się do owego miasta będę mieszkał na Baranówce 2 i chciałbym się dowiedzieć przy jakiej ulicy będę miał najbliższą siłownię.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7095
np ROSIR blisko , Muscle Factory masz na baranowce 4 , ale tam nie idz bo tam sa pejsy same czyt (zydks)
Masz na podpromiu 12 ton , masz w graffice, ( wsiadasz w 30ke na przystanek naprzeciwko Rotundy , jedziesz 3 przystanki i masz Graffice ( jakbys nie wiedzial np )

Zmieniony przez - resiu05 w dniu 2009-09-25 19:50:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21281
w lewo na switłach:P
wypadalo by najpierw poszukac w google i sfd wpisujac głupie hasło "silownia w rzeszowie"i wyskakuje Ci kilkanascie linków z siłkami ale po co to robic jak mozna zakladac nastepny niepotrzebny temat i czakac na gotowa odpowiedz:)
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie najbliższa siłka

Następny temat

pilna prosba, szykuje sie do debiutu

WHEY premium