SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otóz mam lekkie lipo i troszke fatu na biodrach po zimowym masowaniu i cchciałbym to zrzucic, pozbyc sie tego w ciul :) A przy tym nie chce zeby spadlo coś z masy miesniowej. Przy funduszu 200zł postanowiłem zakupić mono + 2-3kg białka do uzupelnienia diety i tak bedzie malo bede musiał z czasem dokupić do tego cos na przedtrening taniego typu aakg+kofeina i jeszcze zastanawiam sie nad karnityną czy czymś takim. DIete wysokobiałkową oczywiscie utrzymam+ 30min rowerka dziennie brzuszki skakanka takze wysilek bedzie ale czy nic mi do tego nie trzeba? chcialbym 1-2miechy na to poświęcic nie więcej a wiem ze z fatem nie jest łatwo choć zaznaczam ze nie jest tez duzy tlyko to lipo mnie wkooorvia :) pozdro koksy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jakiś lekki spalacz lepiej daj niż karnityne (thermo stim, dymaburn).

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Przy ograniczonych funduszach, zamiast aakg/kofy wzialbym bcaa.
Inna specyfikacja suplementu, ale bardziej cenilbym sobie antykatabolik i wzmozona regeneracje.
Jak trzeba Ci pobudzenia, zawsze mozesz wypic kawe.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
zdecyduj sie chlopie czego chcesz, bo co chwile pytasz o cos innego

2 dni temau mase robiles
https://www.sfd.pl/Cykl_Cm3_vs_Mono_universal-t711850.html

teraz redukcja...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Ciepło się zrobiło...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
no dzisiaj na specerze juz bylem 100m do garazu po samochod

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zdecydowanie za dużo jak na pierwsze aero.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
tetno na poziomie 140-150 bylo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ej, a może on chce się przekonać na własnej skórze, że nie da się robić masy na redukcji

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2011-03-13 21:02:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
" chciałbym zabazować na pojedynczej formie kreatyny. Stąd pytanie co będzie lepsze Cm3 za 78zł na 45dni cyklu czy mono universala na 50dni za 50+ zł. Celem cyklu stawiam na obwody siłe."
gdzie tam pisze ze chce/chcialem robic mase? pisalem cel zeby nie spadly a moze nawet zwiekszyly sie obwody, siła. Nikt glupi nie jest a tym bardziej ja, cwicze dwa lata na forum jestem codziennie i wiem co nieco na tematy ktore wiedziec cos powinienem . Chyba kolega mial za dlugi spacer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
ja bym zaczal w takim razie bez zadnych spalaczy itp
zobaczysz jak ci bedzie szlo na poczatek.

kofeina jest rowniez termogenikiem, wiec na poczatek miks z aakg przed treningiem bedzie ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawienie wydolności oddechowej.

Następny temat

Potrzebna pomoc odnośnie masy

WHEY premium