SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rywalizacja Lato 2011 sqrwi3l moderatorzy vs używkownicy - podsumowanie str. 9

temat działu:

FITMAX

Ilość wyświetleń tematu: 9185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Tak w ogole miał być ddziś trening z Patrykiem, (PatrNr1), ale dał dupy i siedział w pracy

obiecał ze we wtorek juz powinien dać rade

niech spróbuje nie, wtedy wpadnie do niego paru czarnuchów z obcęgami i palnikami...


Damy radę Marcin. Szkoda, że już dopiero po teście, mi się pomyliło i myślałem, że jeszcze tydzień . Niestety, ale praca po 12-13h naprawdę daje w dupę i nie było szans się zgadać, a Marcin też ma ponadnormowy czas pracy.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
jak po tescie to że niby jutro koniec ??

ło *****, moge mieć pośluizg do wtorku, czy jak w ogole , a nie miało być przedłużone, jako, że zaczęliśmy później ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Zobaczymy. Ja też chciałbym przedłużyć, bo nie wiem na kiedy skołuje aparat i fotografa. W ogóle byłem pewny, że tydzień dłużej ciśniemy .

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
miało się skończyć 5 czerwca ... więc przedłużone tydzień, bo i tydzień później zaczęliśmy

Zmieniony przez - debee w dniu 2011-06-13 09:53:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
oj chłopy chłopy, nieogarnięte to takie


ja właśnie pracuję nad swoim podsumowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Witaj sqrwi3l
Wg regulaminu test miał się zakończyć 5 czerwca a dzisiaj jakby na to nie patrzeć mamy 13 czerwca czyli test tak czy inaczej skończył się tydzień po planowanym terminie (miało to związek z problemem związanym z wysyłką) Tym samym nie ma możliwości dalszego przedłużania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Witam wszystkich zainteresowanych Zarówno uczestników testu jak i obserwatorów :)

Otóż niedawno test dobiegł końca a tym samym nadszedł czas podsumowania oraz wyłonienia zwycięzcy
Widzę że część uczestników wstawiła już swoje zdjęcia wnioski i/lub uwagi końcowe Prosiłbym pozostałych uczestników o jak najszybsze wrzucenie informacji pomocnych w ocenie uzyskanych wyników Przypominam że czas na wklejanie zdjęć itd był przewidziany tylko na kilka dni Naturalnie wiem że zdarzają się jakieś przypadki losowe np. yyy komuś nagle zatonie aparat w morzu kiedy to cały weekend spędził w górach (los bywa czasem złośliwy) niemniej im szybciej info będzie wstawione tym szybciej zostanie wyłoniony zwycięzca

Zasady wyłaniania zwycięzcy
Otóż to info będzie szczególnie dla osób odwiedzających i śledzących poczynania osób wybranych do testu
Otóż to WY tzn FORUMOWICZE wybierzecie zwycięzce
Kiedy wszystkie informacje do podsumowania zostaną zamieszczone przez uczestników rywalizacji ukaże się osobny temat w którym będzie możliwość oddawania głosu (jeden głos - dla wytypowanego zwycięzcy) Wygra ten uczestnik rywalizacji który zdobędzie najwięcej głosów
Typując zwycięzcę należy oddać głos tzn napisać kogo typujecie (tylko jeden głos) oraz należy napisać dlaczego
LOSOWO WYBRANI FORUMOWICZE oddający głos na któregoś z uczestników rywalizacji OTRZYMUJĄ UPOMINKI na chwilę obecną jeszcze nie zdradzę co to będzie
Zachęcam do głosowania :)

Prosiłbym aby Team FitMaxa nie wstawiał postów sugerujących zwycięzców (nie dotyczy to uczestników rywalizacji)
Wypowiemy się w podsumowaniu ostatecznym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
no s****i3l czekamy na podsumowanie z utęsknieniem, ciekawe jak poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
Dobra Panie i Panowie nadszedł czas na podsumowanie moich ostatnich zmagań, z McDonaldse'm, ło kurr... to znaczy z samym sobą i oczywiscie innymi z testu !

Jedyne z suchych danych to waga:
Przed : 89 kg
Po: 83 kg

reszte przedstawią zdjęcia.


Jedziemy żeby nie przedłużać ze zdjęciami:

Przed







Po






Jak widać pozować nie umiem i chvj z tego wyszedł, ale w rzeczywistosci jest duuzo lepiej,

RZECZYWISTOŚĆ :D

Takie tam na siłownia !







Tak więc, jak widać może i rzeźba na lato to to jeszcze nie jest, ale sylwetka dyskotekowego napinacza jak najbardziej, a czego wiecej chcieć na wakacje ?

Jedyne, co mi przeszkodziło to gdzieś od połowy testu delikatny brak czasu na stalowo, 3mana miskę.

Pierwsze 3 tyg. były bez odstępstw, i praktycznie z zegarkiem na ręku, poźniej juz może z porami posilków było troche gorzej, a ostatni tydzien to chyba z 5 wizyt u wujka ronalda mcdonalda, ale jest spoko.

Tak jak pisał na początku w dyskusjach przed testem Adrian (FitMax_AB), to czy robimy masę, czy rzeźbe, głównie rozbija się o podaż kalorii..., jak ich przypilnujemy w miarę to jest spoko.

Troche mi nie wyszło zejscie z wody bo miałem wczoraj nie jeść węgla wcale, ale spaghetti wygrało

Okej, a teraz po krótce o suplementach które stosowałem, za które jeszcze raz serdecznie dziękuje firmie Fitmax.

BCAA+Cytruline
Nie boję sie tutaj użyć sformułowania "polski xtend", świetne bcaa, którego działanie po prostu czuć, chodzi tu o dodatek cytruliny, dzięki temu wyrabiałem z regeneracją na treningu, które były bardzo intensywne, świetny smak i rozpuszczalność.

BCAA+EAA
Wielkie, suche i niesmaczne tablety, na szczęscie można je sobie pogryźć, jednak ten suplement jest jak dziewczyna na telefon, daje mi to czego chce i ile chce. Dobre proporcje aminokwasów bcaa i aminokwasów egzogennych, w sam raz po wyczerpującej sesji cardio poprzedzonej treningiem siłowym, zabezbieczały moje mięsnie przed katabolizmem.

CARBO
Smak grefrutowy jest przepyszny, doskonała rozpuszczalność i brak 'zamulenia' nawet przy większych ilościach. Było to moje paliwo na treningu, wymieszane z bcaa, a także jako uzupełnienie po treningu, dodatek minerałow i witamin czyni je produktem wszechstronnym, można przygotowac np. napój izotoniczny w odpowiedniej proporcji wody.

Whey 81+
Odzywka wyskokobiałkowa, o bdb. smaku, skład jak inne w tym przedziale cenowym, miks WPI+WPC, dobra rozpuszczalność, nie mdlący smak, jedyny mankament to dosyć mocno się pieni, ale jest na tyle gęsta ta piana ze można ją spić, dla niektórych to będzie nawet zaleta a nie wada. Smak tróskawiki, jak wspominałem wczesniej- oranżadka z dzieciństwa... ;)

FireFit
Spalacz tłuszczu o nie przekombinowanym składzie, same substancje o sprawdzonym działaniu. Dobry dla początkujących jak i dla zaawansowanych, robi swoje, delikatnie pobudza (jak podwójne espresso) i daje dobrą potliwość na treningu.

TribuUP
Nigdy nie stostowałem ekstraktu z tribulusa, i byłem sceptyczny co do tego. TribuUp to mix tribulusa z avena sativa.
Ten suplement poleprzył moją ogólną zdolnośc rekuperacji organizmu, mimo zasuwania w pracy i małej ilośći snu, byłem na tyle wypoczęty i rzeźki by zrobić jeszcze intensywny trening, nie wiem czy podniósł mi poziom testosteronu czy nie, bo badan nie przeprowadzalem ale, bez tego suplementu na pewno było by na pewno o wiele cięzej, tak jak juz napisałem, sprawił ze byłem odpowniejszy na zmęczenie, polecam pracującym fizycznie !


Okej to by było na tyle, wiem wiem miały być jeszcze fimiki z treningu ale niestety, jak to mówią: "chciałem dobrze a wyszło jak zawsze" nie było operatora i brak czasu pyerdolenia sie z tym, ale na pewno jeszcze coś skręcimy z Patrykiem.

Pozdrawiam i dziękuje wszystkim którzy śledzili i zapraszm do oceny !

Zmieniony przez - sqrwi3l w dniu 2011-06-14 21:55:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
zdjęcia z siłki(pewnie na pompie) znacznie ciekawsze niż "po" ogólnie poprawa widoczna, kratka się przepina

P.S. fajne suty - stoja jak wentyle od stara
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RYWALIZACJA - LATO 2011: P4TR Nr.1- Moderatorzy vs Użytkownicy!! Podsumowanie str. 9

Następny temat

Zaginiony Element - Slim Diet

WHEY premium