SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rywalizacja Lato 2011: PawelSzEvc !!! Dyskusje dietetyczno-treningowo-suplementacyjne

temat działu:

FITMAX

Ilość wyświetleń tematu: 4648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Faktycznie u Patryka w temacie ruch jak na dworcu Fanklub jakiś sobie znalazł ale nie martw się poczynisz postępy to znajdziesz swój fanklub w realu

Tak przy okazji jaki masz rozmiar koszulki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
A teraz pierwsze mini zadanie... Tak zadanie Nie myślcie że będzie lekko

Otóż osiąganie zadowalających efektów wymaga o wiele więcej poświęceń aniżeli by się wydawało I nie dotyczy to tylko stosowania się do rozpiski treningowej żywieniowej suplementacyjnej i chodzenia godzinę wcześniej spać niż zwykle Osiąganie stale zadowalających efektów związane jest z rozwojem - wszechstronnym

Dlatego tym razem proponuje Wam rozwój analizy logicznego myślenia i wyciągania wniosków

Jeżeli ja chciałbym wyłapywać wszystkie nieprawidłowości w przez Was proponowanych planach to zajęło by to z kilka tygodni Nawet jeżeli nie byłoby mowy o nieprawidłowościach to byłbym w stanie zrodzić tyle pytań że odp nie było by końca a tyle czasu nie mamy na ustalenie strategii która obowiązywać będą na starcie

Dlatego należy się nauczyć nie tyle wdrażać bądź odpierać argumenty osób doradzających co samemu analizować wykrywać nieprawidłowości i je niwelować (nieustające doskonalenie)

Dlatego proponuje Wam zadanie: otóż wyłapcie w swojej propozycji 3 nieprawidłowości - zróbcie to tak jakbyście dostali od kolegi któremu chcecie pomóc a który niezwykle liczy się z Waszym zdaniem... pomóc w udoskonaleniu całej strategii podczas cyklu
Wyłapane nieprawidłowości wypiszcie w punktach Napiszcie dlaczego uważacie że jest to nieprawidłowość i zaproponujcie rozwiązanie (ulepszenie)
Może tyczyć się to wszystkiego zarówno treningu żywienia suplementacji regeneracji psychologii ... Może najzwyczajniej zapomnieliście czegoś ująć - co też jest nieprawidłowością

Nie piszcie o niczym co już było doradzane Wykażcie własną inicjatywę

I najważniejsze - nie wstawiać posta do niedzieli Chciałbym ujrzeć taką małą analizę z propozycją rozwiązań najwcześniej w niedzielę lub poniedziałek Do tego czasu intensywnie myślicie Nie zawsze pierwsza myśl jest doskonała a dwa dni da Wam możliwość przemyśleń

Naturalnie nie musicie tego robić Jednak jeżeli nie będziecie w stanie sami korygować swoich strategii to w którym miejscu będzie można mówić o udoskonaleniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
o proszę jaki ciekawy rebus

co do koszulki to - FitMax'owskie L jest w sam raz


i widzisz Adrianie - krakałeś, krakałes i boli mnie gardło dziś... nałykałem sie dodatkowo wit. C. kompleksu witamin z grupy B i kompleksu multiwitaminowego, do tego dodatkowa, poranna dawka glutaminy i ibuprom jako przeciwzapalne. Mam tlyko nadzieję, że to nie początki anginy a jakoś dziwnie tak czuję

Zaraz na zajęcia, po powrocie wyro(koło 19-20) i raczej tak przez cały weekend żeby się wygrzać i wyleczyć.

na uczelnie już zrobiłem termos gorącej, zielonej herbaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Oj to zdrowiej Pawle, ja Ci mogę na pocieszenie napisać, że właśnie spijam zimniuteńką Cole Zero, pycha jest

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Panowie chyba wracam do żywych!! 2 dni w dresach i polarze pod kołdrą na rutinacei, echinacei, wit C w dawkach ok grama dziennie, multiwitaminie, kompleksie witamin B i aspirynie i chyba mnie stawia na nogi

na 14:10 zarejestrowałem się do lekarza, zobaczymy co powie, gdybym miał wolne to został bym w łóżku ale zwolnienie za dziś potrzebuje

ale dzisiejszy trening odpada - może uda mi się ogarnąć jutro, a jak nie to w środę


Dieta w trakcie choroby trzymana, tylko wczoraj wpadł ponadprogramowy pączek


na śniadanie regularnie 50g WP81+ z 50g gainera - przycinać? w 1 posiłku nie widze sensu.

na 2 śniadanie albo 4 jajka z ciemnym pieczywem( ok 50g) albo 3 jajka z ciemnym pieczywem i wędlinami/serami

3 posiłek(jesli jest przedtreningowym to dorzucam 50-75g ryzu - chyba finalnie wrzucić 50 i to tylko jeśli będzie przedtreningowym co?) mieso czasem piers lub pałki z kury/łopatka mielona/łopatka zwykła/karkówka(dość mam piersi wiec ona stosunkowo rzadko) z warzywami i sosem czosnkowym(jogurt naturalny z ziolami i czosnkiem), ew. odrobina 30-40g ryzu, ale staram się nie

przedtreninogwy lub 4 posilek( w nietreningowe) lub potreningowy w zależności od dnia:
raczej to samo mięsko co w 3 +50-75g ryżu+warzywa - finalnie 50 i to tylko jesli bedzie przed/po treningowym?

na treningu 50g carbo+20-30g BCAA+10g gluty
po treningu białko z gainerem (50+50) - tu nie widzę sensu przycinać gainera, czy zrzucić do 30 hmm?


potreningowy - mięsko+75g ryżu + warzywka - zrzucić do 50g?

na noc twaróg/ser wiejski(250g)/whey(50g) +30ml oliwy


czasem do filmu czy cos jako przekaska orzeszki

no i dużo coli light i herbat



Wszelkiego rodzaju poprawki mile widziane

wrzucę to w program i zobaczymy na ile sensownie wyjdzie

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2011-04-11 09:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Nie martw się będzie jeszcze czas przedyskutować twoje przemyślenia :)

Z tym że na chwilę obecną chciałbym przypomnieć iż dzisiaj upływa termin umieszczenia listy produktów wraz z ich wielkością oraz smakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
suplementracja, więc jak mówiłem


suplementacja
WP81+ - po treningu i do śniadania(50g po trenie 25 do śniadania) - 1 opakowanie 2250g - truskawka
Wake up - do śniadania (25g do śniadania) - 1 opakowanie750g
BCAA+Cytruline - w trakcie/po treningu w porcji 30-40g - 2 opakowania * 600g
Mass Active - mała ilośc do śniadania/po treningu (po trenie 30g, do śniadania 50g) - 1 opakowanie 2kg - poziomka
MineralFit - uzupełnienie minerałów - do posiłku potreningowego(2-4 caps) 1 opakowanie 90caps
FireFit - spalaczyk tłuszczu - rano i przed treningiem (zacznę od 2*2caps, stopniowo będę zwiększał) - 3-4 opakowania
carbo - 1kg cytrynowo-grejpfrutowy
L-Glutamina - 1 opakowanie 500g






E: Co do zadania nad którym mieliśmy pomyśleć:

Sądzę iż trening jest opracowany dobrze, dopracowany i działa na mnie dobrze(1 raz już ćwiczyłem dokładnie tym zestawem ćwiczeń), jednak skłonny jestem dyskutować. Już moja w tym głowa by treningi siłowe były intensywne i "żywe" a aero wpadało możliwie często
Co do suplementacji - w razie poprawek czekam na sugestie, z pewnością L-Glutę wrzucę do stałej suplementacji 5-10g przed snem KAŻDEGO DNIA, po przebytej chorobie!
Dieta - postaram się trzymać jak najpilniej, z możliwie rzadkimi cheat mealami, a jeśli juz to takimi, by zgadzały się one, choć po części z założeniami diety(np kuraki w KFC - białko+tłuszcz) - postaram się zwiększyć podaż warzyw i herbat ziołowych i zielonej dla odkwaszenia i oczyszczenia organizmu.

Spanie około 8-9, czasem nawet 10-11h wpada więc regeneracja odpowiednia, MineralFit, duze ilości mięsa i warzyw zabezpiecza mnie przed niedoborami minerałów(oby)

No, to chyba tyle jesli cos jeszcze wymysle - dam znac

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2011-04-11 12:15:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
skradłęm Patrykowi, gdyby zajrzał tu ktoś kogo nie ma u niego, choc wątpie



nowe koszulki, które dostaną osoby z rywalizacji :






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 498 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2588
Swietna koszulka, beda jakies akcje na forum z nia zwiazane Pawel?

Siłownia to więcej niż sport, to zdecydowanie styl życia.
----
POMOGŁEM? ZASŁUŻYŁEM? DAJ SOGA (PRAWY DOLNY RÓG POSTA),
A JEŚLI TO ZROBISZ WIEDZ ŻE CIĘ ZNAJDĘ*! *- i też dam ci SOGA :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29543
cześć Paweł

kiedy wreszcie zaczynasz ten test?

oczywiście podzielę się uwagami


Koszulka nawet fajna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RYWALIZACJA - LATO 2011: sqrwi3l !

Następny temat

Rywalizacja - Lato 2011: debee

WHEY premium