SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Russian police sport

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1316


Polska policja też jest zaj..... śmieszna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10786
baranek_ trochę nie zgadzam się z twoją opinią. Policje mamy taką jaką mamy ale np. ja ciesze się że babcia dostaje mandat za to że jej piesek zesrał się do piaskownicy czy w parku bo wybacz ale nie chce wdepnąć w kupę pieska tak samo myślę że i ty czy że kierowca przekroczy prędkość nawet o te 20 km. bo może na dłuższej trasie to tak tego nie widać ale już w mieście tak. Dalej mówisz o słabości polskich policjantów w starciu z kibicami. Kiedyś słyszałem że grupa pseudokibiców zaczęła bić się z policją i policja ich pobiła po czym zgłosili się do prokuratury o przekroczenie uprawnień przez oddział prewencji. No to to jest kpina. Jeśli chodzi o Specnaz to mi się wydaje że nasz GROM jest lepszy. Jeszcze moje pytanie czy Specnaz brał udział w uwalnianiu zakładników w ataku na teatr na Dubrowce i szkołę w Biesłanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16407
oczywiscie ze GROM jest lepszy. co do teatru i szkoly to tak, specnaz pokazal tam co potrafi lol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
roman jak nie chcesz wdepnąć w g**** to chodź chodnikami "BO CHODZI O TO ŻEBY NIE WEJŚĆ W BŁOTO I TRZEBA IŚĆ RÓWNO ŻEBY NIE WEJŚĆ W g****" Mnie bardziej drażni jak moje psy sobie łapy kaleczą na szkłach, a to jest plaga wszędzie gdzie nie pójdziesz jakiś palant roz*******i butelkę a szkło się nigdy nie rozłoży a kupy po tygodniu nie ma.
Co do specnazu czy omonu to fakt pokazali jacy są skuteczni, 300 z 900 cywili w operze poszło do piachu, kiepscy są w te klocki ale do tłumienia kibiców jak najbardziej się nadają. Tylko że luzem na ulicę ich spuszczać nie można.


Ale co do naszej policji to niech się zajmą ściganiem bandytów a nie pierdołami, bo jak na razie to statystyki na pierdołach sobie poprawiają.


np tu żadna z tych rzeczy nie jest zabroniona


to samo, na takich kolekcjonerach nabijają sobie statystyki.
A co do prawa to słusznie że można się skarżyć w sądzie na policję bo czasami przeginają, i to przeginają nie łapiąc bandytów ale czepiając się niewinnych ludzi. Sam kiedyś miałem przypadek, jak pies od którego jechało wódą uprzejmie mi powiedział "jak ci przy*******ę pałą to sobie przypomnisz" a interesowało go gdzie mieszkałem jak miałem 5 lat.
A interwencję policji z kibicami widziałem nie raz i wtedy to oni już tacy stanowczy nie są, przeważnie nie ma ich tam gdzie powinni być tylko stoją za murem i czekają na zbawienie.
Znam kilku policjantów, byli koledzy ze szkoły itp. i to co mogę o nich powiedzieć to to że na psa idą mendy! Jak cała klasa szła na labę to oni się po kiblach chowali, a później kablowali, nic dodać nic ująć KONFIDENCI!

Zmieniony przez - baranek_ w dniu 2010-09-05 10:14:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
A mu wy***ał o_O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10786
Ale nawet idąc po chodniku można wdepnąć więc wiesz wcale nie trzeba z trasy schodzić. Co do policji fakt zawyżają statystyki między innymi też z liczbą pijanych kierowców bo to że zabierają Ci prawko jadąc po pijaku na rowerze jest absurdem. U mnie w mieście szczerze powiem łatwiej jest dogadać się z policją niż ze strażą miejską. Miejskim już nic się nie wytłumaczy z miejsca mandat a czasami policja już powie idź z Bogiem i uważaj następnym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Tak zgodzę się z tobą, staż miejska to jest całkowicie absurdalna sprawa, mają większe pensje niż policja a że ***nięci są i na każdym kroku się wykazują też prawda. Chodzą w godzinach dziennych po głównych ulicach, w zaułki nie wkraczają nie mówiąc żeby się w nocy gdziekolwiek pokazali, powinni ich zlikwidować i więcej etatów w psiarni zrobić.
Fakt w ciągu ostatnich 2 latach to mogłem z 10 mandatów dostać za psa bez smyczy i piwo, przeważnie w wykroczenia na raz. Na moje szczęście tylko na policje trafiałem, i z niektórymi da się pogadać, ale niektórzy to strasznych szeryfów zgrywają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10786
Dałem Ci SOG'a za tą polemikę ze mną. Cóż masz racje straż miejska bynajmniej u mnie w mieście to zajmuję się ściganiem babci sprzedającej pietruszkę i wystawianiem mandatów ludziom za palenie na przystankach. Cóż taki mamy kraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5750
np w łodzi pod heaven czy na pasażu Schillera to się cuda w weekendy dzieją, a policji czy straży miejskiej to jeszcze tam nigdy nie widziałem. Ostatnio jakąś dziewczynę przed heaven koleś nożem potraktował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze wiedziec o tym nozu:D Trzeba bedzie uwazac przy Heaven:D a co do milicji to ladnie gosc pral pala z dwóch rąk gdzie popadnie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrot po 2 latach

Następny temat

Pierdy na biezni xD

WHEY premium