SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruski Methandiendone

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dostałem w prezencie, więc w razie czego bez skrupułów wywalam do kibla :) Powiedzcie, czy można temu zaufać:










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
a wyszukiwarka zepsuta???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex: przeglądałem kilka tematów, ale fakt, nie wyszukiwałem. Sorki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
to następnym razem możesz od tego zacząć
meta nie cieszy się już popularnością
co nie znaczy że nie będzie działać
jak dobrze trafisz to będzie ok,jak źle to będzie tak jak teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Co to jest zincas Na dwoje babka wróżyłaaaa....

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
domyslam się, nie interesuje sie tematem aktywnie, a że znajomy zrobił mi taki prezent to sobie myślę "co szkodzi". Szkopuł w tym że nie chcę żeby faktycznie zaszkodziło. A na forum zdania mocno podzielone (co do oryginalnosci), dlatego również wolę zapytać.

Dorzucam jeszcze foto zawartości.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
mialem z czerwona naklejka i dzialala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
czerwona naklejka to z nowego dizajnu;) a co do tej mety to 90% slodzik raczej lata swietnosci ma za sobadobrze ze przynajmniej dostaes ja w prezencie a nie kupiles

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Felerny ten prezent

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29419 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
tabletki wygladaja bardzo dobrze.data tez stara wiec powinno kopac az milo. trzeba przetestowac na sobie.osobiscie nigdy sie na tej metce nie przejechalem za to przejechalem sie na pewniakach chwalonych przez wszystkich( jelfa, b.dispensary ze sloja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dostałem to w prezencie od znajomego, który jest człowiekiem z gatunku tych, którzy z własnej gęby dupy nie robią... ale dzięki za pomoc. jak nic już w tym temacie nie napiszę, to znaczy, że zszedłem z tego świata ;) dziś powrót na siłkę był, miesiąc mono, potem sobie pomyśle o tej metce z jakimiś stackami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca durabolin

Następny temat

Najlepszy Steryd na spalenie tłuszczu ??Prosze o wasza Pomoc.

WHEY premium