SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruski Methandiendone

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Magic: bądźmy szczerzy, o to najmniej się martwię i to chyba najmniej ważny mankament :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614
wałek jak nic.. 2 kumpli brało, jeden miał sreke po tym, a drugi nie chciał sie pochwalić co mu było... NIC ich nie klepnęło..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Przynajmniej jelito mu przeczyściło ze złogów

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomekb164: po "tym", tzn po jakiejś mecie, czy po tej konkretnej identycznej mecie, której zdjęcia wkleiłem? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 837
dziwne te wasze opinie, tomekb164 napisz swoje odczucia po tym a nie kumpla skoro sam nie brałeś to się nie wypowiadaj, mój kumpel zrzygał się po tabletce winstrolu... a ta metka ze zdjęć to normalna najpopularniejsza w świecie "ruska meta" która na 100% działa :) dodam że zadziałała nawet po cyklu anapolonowym... czyli po jednym z najmocniejszych sterydów... terminem się też nie martw, akurat meta bardzo długo zachowuje swoje właściwości po terminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 552 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14298
wywal to do śmieci

trzeba j**ać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2096 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39137
Lipa. Kibel jak nic.

Żyj tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem twojego życia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obaj wnioskujecie po... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614
ja nie biorę, piszę o kumplach, ponieważ jestem takim małym dilem u nas na wioskach, więc każdy mi mówi jak to na niego działało. Żebym potem mógł powiedzieć innym co chcą to kupić, że np. Skan klapnął 15% a Jelfa 100%.
A z resztą, po co ci moje odczucia skoro na każdego to działa inaczej, więc nawet jakbym ja napisał że mnie nie klapnęło to co Ci to da ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614
uirapuru, dokładnie po niej..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca durabolin

Następny temat

Najlepszy Steryd na spalenie tłuszczu ??Prosze o wasza Pomoc.

WHEY premium