SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruska meta nie sluzy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I którą ręką męczysz wacka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Nie wiem jak u Was, ale u mnie to widać po przedramieniu. Lekka nieproporcjonalność została mi po etapie wolności .

Dobra, skasuj ktoś temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
sooql nie wszyscy sa na tyle perwersyjni by opisywac swoje zboczenia

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467
sooql zalosny jesteS:) Ja podchoidze do tego tematu calkiem powaznie a ty sobie jaja robisz? Moge ci wrzucic fotke jak wygladalem w szpitalu to moze zmienisz zdanie . A co do tego ze babka stwierdzila ze to meta to juz nie ode mnie zalerzy moze akurst jej sie udalo tak szczelic jak wspomnialem o silowni - NIE WIEM .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to wrzuć tą fotkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
moize miala jakos ostatnio pare przypadko jak twoj ,a nie zdziwil bym sie jak by domieszali do papki przy klepaniu mety jakis lewy proch,zupelnie zbedny albo przez pomylke dodali cos czego nie trzeba i cos co truje a jak tak jest i puscili ta trefna mete wlasnie u ciebie w miescie czy rewirze to przypadki moga i beda sie powtarzac bo nasz narod jest wlasnie tak glupi ze polaszczy sie na kazde 10zl i zamiast kupic cos lepszego no juz nie mowie ze legit to biora ruska bo minimum kosztow a dil nakreca ze efekt bedzie taki sam bo meta to meta

ty a watrobe masz zdrowa i powiedz jakie choroby przechodziles w zyciu?

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
nib7y czego tam mieli domieszac,pavulon?klepane w piwnicy wiec co najwyzej troche tynku i pajęczyn,moze chcialesodrazu polknac calego banana i stad te "zatkanie"igały na wierzchu

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sooql zalosny jesteS:) Ja podchoidze do tego tematu calkiem powaznie

dawaj foto z trzymaną kartką sfd czy coś a jak nie to ban sie należy bo za chwile co 5ty użytkownik innego działu sobie założy nowe konto i bedzie siał śmietnik z myślą "ciekawe co te gułpie koksy odpiszą"

a co do tego co moli dorzucić ? mają metke w jednym worze i skrobie w drugim (tak to widzę) mieszają i walą w tabletare także albo by metka była kozak albo jak zwykły scan czyli hvjowa

no chyba że jak z sławnymi tabletkami ufo by sie źle wymieszało i raz byś zjadł 10mg a raz 110mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24569 Napisanych postów 68256 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538371
nie oglądałem tego !!! o 19 na tvp 1 bylo ?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
wiem skąd babka wiedziała że to meta, pewnie jak dostałeś tej padaczki to zacisnąłeś pudełko w ręku, a że baba ruskiego nie umie to putała jaka firma, albo chciałeś połkąć całe pudełko i zobaczyła że to meta przy odpychaniu pudełkiem drug oddechowych

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leszczyk prosi o pomoc :p

Następny temat

Stanozol IP i Boldek Equipoise

WHEY premium