SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska cyklu test + deca oraz jak długo max nandrolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Ja lubię ten środek i u mnie nic takiego nie występuje przy długich cyklach . O trenie tez chodzą mity. Ja się na nim super czuje . Oprócz wkur...cego kaszlu który nie zawsze tez występuje . Dla mnie deca jeden z lepszych środków nawet dla początkujących . Znam kilka o wiele gorszych środków .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam do ciekawostki ze na npp takich jazd nie mam . Npp mój ulubiony środek . A oba to nandro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Jak masz wachania co do deki to daj 150 mg 2 x week . I potem zwiększ dawkę . Ale ja bym nie panikował tylko lądował towar w pupę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podbić zawsze można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 295
Ja w dupsko nie klepie, za dużo gimnastyki. Dwa razy w tygodniu długi nandrolon to raczej bezcelowe kiedy ma tak długi okres półtrwania. Mogę dać 300mg raz w tyg tym bardziej że to jest wg opakowania 300/1ml więc najprościej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez bym to rozłożył 2 x week
Pon i czw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 295
Nandrolone decanoate
Okres półtrwania: 8 dni

Możesz uzasadnić kolego jeden i drugi dlaczego byście wbijali 2x w tyg? Nie upieram się przy swoim bo mało wiem póki co na temat saa ale nie mogę pojąć dlaczego tak piszecie kiedy środek ma tak długi okres półtrwania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
można bić raz w tyg można rozbić można bić i co dziennie ,zależy jak inne inj wypadaja trzeba sobie ułatwiać życie a nie utrudniać
ja bardzo lubię dekę i leciałem nie raz na niej po 10 miesięcy teraz też dorzuciłem skromne 400 mg i poleci pewnie do konca roku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Są to długie estry możesz kombinować jak chcesz .Jak najbardziej można walić raz w tygodniu. To są nasze opinie nie musisz tak robić . Łatwiej jest mi wszystko rozłożyć przy większych dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Testa tez będziesz bił raz w tyg ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na masę

Następny temat

Synthol pytanie

WHEY premium