SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Witam staż na siłowni mam 2 lata z przerwami,mam 180cm i ważne 84kg. Postanowiłem wrócić na siłownie kupiłem suple, dieta jest teraz pora na porządną rozpiskę, zastanawiam się czy moja jaką sobie sam skonponowalem jest dobra ? Mam tez dylemat zostały mi barki w planie i nie wiem ni cholerę z czym to połączyć połączyłbym z nogami ale wiele osób mówi ze nie ma sensu ćwiczyć razem tak daleko od siebie rozmieszczonych parit ze krew dopływa do nóg i także do barków, nie ważne coś takiego. Moje pytanie jest czy mój plan jest w miarę dobry czy dobrze połączyłem partie i gdzie mogę jeszcze wcisnąć barki ;/ Z góry dzięki

Poniedziałek:
- Klatka
- Przedramię

Wtorek: (super serie)
- Biceps
- Triceps


Czwartek:
-Plecy
-Kaptury

Piątek:
-Nogi

(Profilowe to moje zdjecie tak miej wiecej wygladam)

Zmieniony przez - Sebastian21 w dniu 2015-06-05 12:51:57

Zmieniony przez - Sebastian21 w dniu 2015-06-05 12:56:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
W takim układzie do klatki, ale daj nogi we wtorek, a ramiona w piątek po plecach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Pandarek
W takim układzie do klatki, ale daj nogi we wtorek, a ramiona w piątek po plecach.


Super dzieki, fajnie dam Ci plusa. Przy klatce cwiczy sie tez troche barki przod, troszke bedzie ciezej zrobic barki z klatka ale dam rade ! Dzieki sila z toba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domowym zaciszu

Następny temat

Duże obciążenia czy technika ćwiczeń

WHEY premium