SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowerek i rzuty piłeczką palantową itp.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Jezeli to jest taka pleczka jak od tenisa to przy mnie koles z warmii traveland (pilka reczna - 1 liga) rzucil ponad 100 m bo rzucal przez bierznie i poszlo ze 20 m dalej , tyle ze pilka od recznej na luzaku boisko do recznej przerzuca .


"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2445
siema ja trenuje rzut oszczepem i rzucam 50.21m oszczepem 700gr i patrzac na niektore wasze wypowiedzi odnosze wrazenie ze albo nie macie pojecia ile to jest 100m albo nie umiecie zupelnie wyczuc mniej wiecej ciezaru(jakiegos kamienia bo wiadomo ile wazy pileczka).jak tutaj co druga osoba uwaza ze rzucila by kamieniem conajmniej 100metrow to chyba sie wam cos pomylilo(nie mowie oczywiscie o wszystkich)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 336
Ja robilem próbe rzutu kamieniem ważącym 500g i mi wyszło 30 metrów, ale ja jestem drobny i nie moge takiej masy rozpędzić. Ale jak biore kamyk, taki z 50-100g, to wygląda to efektownie i z pewnością ponad 100m leci. Wiem ile to 100m, bo duzo ostatnio jezdze samochodem i rowerem i mijam slupki przy drodze rozstawione co 100m, wiec mam pewność.

"Sukces to 1% geniuszu i 99% potu"

Pozdrawiam,
Prysznic

"Sukces to 1% geniuszu i 99% potu"

Pozdrawiam,
Prysznic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2445
mowie dlatego ze nie wszyscy tutaj gadaja glupoty ale ogolnie chcialbym powiedziec ze jezeli ktos tylko chodzi na silownie nie robiac zadnych cwiczen rozciagajacych,rozluzniajacych i zwiekszajacych dynamike to niech nie mysli ze im wiecej na klate, tym wiecej kamieniem,przykladem tego jest Jan Zelezny(rekordzista swiata e rzucie oszczepem), ktory wsrod swiatowej czolowki oszczepnikow do najsilniejszych nie nalezy(inna sprawa ze rzut oszczepem jest duuuuuuzo trudniejszy technicznie niz rzut kamieniem;p)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! :) co do jazdy rowerem w 2 godziny, to 50 km powinno Ci wystarczyć.
Mając 14 lat rzucając piłką palantową na oceny wynik mój był zarazem rekordem miejscowości, w ktorej na ówczas mieszkałem (78,5m), ale średnia w innych szkołach wynosiła rzędu 65 m.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 323
Gdyby tylko rzucanie piłeczką przekładało się na rzut oszczepem.Widzialem wielu chlopaków ,ktorzy rzucali po 80 kilka metrow w wieku 14 - 15 lat.Niby to dobry material na oszczepnika,ale jak tylko brali oszczep w dłon - nic,zero.Do tego trzeba miec smykalke,talent.Trzeba byc tez przygotowanym na lata ciezkich treningow,gdyz sukces nie przychodzi łatwo i szybko.

The Heartless

The Heartless

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do piłeczki to w wieku 15 lat rzuciłem 68,5 metra i jak na mnie był to dobry wynik, przy czym kumpel z klasy rzutem 97 metrów ustanowił rekord szkoły... a na rowerku jeżdżąc rekreacyjnie drogą asfaltową robię średnio ok.30-35 km w godzinkę, pozdr.

kamo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6308
Według mnie 30 km w 2 godziny jak na kogoś kto pierwszy raz od roku usiadł na rowerze to wynik jest b.dobry...zależy jeszcze jaki rower...bo jak taki zwykły bez opon specjalnie na szose to to jest bardzo dobry wynik

www.babiagora.prv.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 336
W zupelnosci zgadzam sie z przedmowcą. Trzeba miec na prawde niezla forme zeby np. na góralu przez godzine pedałować w tempie 30km/h lub wiecej; i do tego jeszcze uważać to za tempo spacerowe... Gratuluje formy lub zachecam do sprawdzenia poprawnosci wskazan licznika (ale z drugiej strony nadal nie wiem na jakim rowerku takie prędkości sie osiaga, wiec sorki jesli sarkazm Cie nie dotyczy )

"Sukces to 1% geniuszu i 99% potu"

Pozdrawiam,
Prysznic

"Sukces to 1% geniuszu i 99% potu"

Pozdrawiam,
Prysznic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1083
Stary 60m to nie jest tak starsznie daleko!!! Możesz rzucac daleko kamieniem a oszczep to licho ci moze poleciec;) i do tego masz 16 lat... nie za super!!! Sam mam 14 lat i macham p. palantowa ponad 82m:) a co do oszczepu 700g to 50dych leci:) Tak wiec nie podniecaj sie wynikiem jednakże mozesz sprobowac swoich sil w rzucie "oscypkiem":) POzdrawiam!!!

MKS Calisia:) Rzucam sobie oszczpem!!! Jestem rocznik 89:)

Siła, szybkość, gibkość długie łapy, wielki wzrost i troche masy! - OSZCZEPNIK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silnik do roweru???

Następny temat

Jump????????

WHEY premium