SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower Unibike

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Jestem kompletnym laikiem rowerowym. Jednak chciałbym sobie sprawic rowerek. Miałby on sluzyc do jazy po ulicach, lasach itp. Zadne skakanie. Interesuje mnie taki model Unibike http://www.unibike.pl/rowery/evolution.html. Warto??? A w ogole to powiniennem kupowac rower z serii MTB, czy moze Cross. Nie wiem, jaki rower lepiej wykorzystam. Moze lepiej taki:http://www.unibike.pl/rowery/crossfsgts.html. Dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Musiałbyś sie dokładnie zastanowić co chcesz robić na tym rowerze. Jeżeli tak jak napisałeś- tak ulica jak i las, to według mnie ten drugi rowerek odpada. Po pierwsze ma on koła 28" (pierwszy ma 26"), które według mnie nie są zbyt dobre do brykania po lesie. Pozornie z wyglądu nie różnią sie wiele od siebie ale chociażby zerknij na opony. W pierwszym widać jak nic, że są szersze (2.10), z lepszym bieżnikiem, takimi pojeździsz. A w tym drugim rowerku z 28" masz gładziutkie oponki(1.35) do szybkiej jazdy po prostej drodze, a nie do żadnego lasu... A jeżeli już opony odradzają las to i zapewne cała reszta. Zresztą na ile masz możliwości to polecałbym wybranie sie do paru sklepów rowerowych, porozmawianie ze sprzedawcami, aby nabrać trochę wiedzy. Po 3-4 sklepach będziesz więcej wiedział, i zakup będzie trafniejszy. Na forum można popytać o rady, ale jednak wybierać nowy rower dzięki forum i reklamom w internecie to niezbyt dobry pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
wedlug mnie rower na kolach 26" jest bardziej praktyczny z racji chociazby tego ze pojezdzisz na nim i po miescie po lesie pojedziesz w gory i tak dalej i tak dalej a nie wiadmo moze za casz jakis nie bedzie sezonu ze nie bedziesz w gorach na rowerze a jak nie to zawsze mozesz sobie kupic opony typu semi slick jesli to sie tak pisze oczywiscie i bedziesz zadowolony jezdzil po miescie
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
No czyli rowerek 1. bylby zdecydowanie lepszym wyborem. Tak tez mi sie wydawalo, ale lepiej zapytac. A jeszcze prosilbym o odpowiedz na pytanie: Czy wart jest ten on Unibike swoich pieniedzy??? Tu jeszcze podaje specyfikacje. http://www.unibike.pl/rowery/evolution.html 
Zalezy mi na wybraniu Unibike bo jestem z Bydgoszczy i mysle, ze dosyc tanio udaloby mi sie kupic taki rower. Dziekuje za wszystkie rady i odpowiedzi. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
sporo wazysz skup sie na tym zeby obrecze i ogolnie kola byly dobre bo przejazdzka po miescie moze sie skonczyc na 2 pierwszech kraweznikach...
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 855
Tutaj to musiałbyś raczej poczekać na opinię kogoś kto ma wszystkie firmy/modele części w małym palcu, ja Ci nie pomoge w stopniu, który by Cie satysfakcjonował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technika jazdy: stójka

Następny temat

jak to polaczyc?

WHEY premium