SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rok za mną

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 661
Witam. Sprawa wygląda tak, że od ponad roku czasu używam środków. Nie jest to rok na bombie bo wiele się wydarzyło i w sumie w tym całym roku byłem 6 może nawet 7 miesięcy na mostku. Zacząłem tak:

1-12 susta
6-12 tura

Dobrze mnie nabiło już była końcówka cyklu aż tu nagle wiadomość że restrykcje, że siłownia zamknięta, że lockdown. Zdecydowałem się nie kończyć cyklu w nadziei że może miesiąc i wszystko wróci do normy. Rzeczywistość okazała się inna i wyszło, że na siłownię wróciłem dopiero po 5 miesiącach. Przez ten cały czas mostkowałem na samym enanie, trenowałem w domu jak tylko mogłem ale ze względu, że nie mieszkałem u siebie a w hotelu robotniczym nie miałem możliwości postawić ławeczki sztangi itd więc jedynie ćwiczenia opierały się na własnym ciele. Po zniesieniu restrykcji wróciłem na nowo i wjechałem

1-10 prop
4-10 wino

następnie miałęm urlop więc zszedłem na mostek. Po mostku zacząłem masować leciało tak:

1-16 enen
7-13 npp
9-16 tura

Miecha przybyło, wymiary na plus, waga 10kg do góry, zjechałem na urlop na święta i również zszedłem na mostek. Niestety tuż po świętach dopadłą mnie jakaś choroba. ponad tydzień leżenia w domu, zero chęci na jedzenie, zero sił na trening. Poleciało ogólnie trochę miesa a przybyło tłuszczu.

Badania robione co jakiś czas ze względu na to, że za granicą nie było możliwości to tylko w pl dawałem radę na urlopach. Wychodziły dobrze. Teraz zastanawiam się nad tym co dalej. Fakt faktem jestem już ponad rok na igle. Nie czuję się źle ale boję się skutków odstawiania po takim czasie oraz prawdziwego wpływu na mój organizm.
Czy jeśli nie leciałem kosmicznych dawek a rok skłądał się jedynie z 5 miesięcy dobrej bomby a reszta to 150-200mg teścia na 7 dni to czy skutki uboczne zostały dużo bardziej zmniejszone niż jakbym cały rok duże ilośći trzymał ?
Druga sprawa to czy zrobić jakieś dodatkowe badania po roku jeśli chciałbym dalej lecieć ?
Czy lepiej się całkiem odblokować zrobić sobie przerwy pół roku i wtedy na nowo wjechać ?
Sam mam wielki dylemat więc proszę ratujcie dobrymi radami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1245
Enan 250mg e5d
Meta 30mg ed 1-5

Myślę co dorzucić jeszcze. Nie chce za bardzo strzalow bo redukować na lato chce na propie i npp. A moja psycha woli jednak strzalu rzadziej niż częściej.
Nie wiem czy nie lepiej dorzucić po mecie npp I polecieć 5tyg masy na nim a kolejne 6 na redu i zmienić tylko enana na propa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
Ankieta działu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 661
1.WIEK: 28
2.WAGA:93
3.WZROST:176
4.WYMIARY:
-Biceps: 43
-Klata:
-Udo: 64
-Talia:94,5
5.STAZ NA SILOWNI: 8
6.CEL SUPLEMENTACJI: masa
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: 160
-Przysiad:
-Mc:
12. Czy masz dietę?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE__Ankieta_Działu_!!!_***-t361131.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
Podstawa to właśnie wyniki badań
Kolejna rzecz to samopoczucie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 661
Czyli jaki pakiet badań po roku przeprowadzić ?
Co do samopoczucia to mam wrażenie, że staje się trochę bardziej wybuchowy emocjonalnie. Nie czuję jak to się mówi supehero może dlatego że teraz mostek.
A co do psychiki na odbloku to czy jest wielka różnica schodzić po roku czy np po 2 latach ?
Czy to, że mostkowałem przez te wiekszość czasu zminimalizowało skutki uboczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
Jak ciśnienie ,puls,cukier ?
Badania
Morfologia
E2
Prl
Panel wątrobowy
Panel trzustkowy
Panel tarczycowy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 40
Zmienny nastrój możesz mieć od wahań stężeń, enan lepiej podawać częściej ale mniejszych ilościach. Druga sprawa że enan 150-200mg w tygodniu to może być dalej za duża dawka pod mostek (zależy skąd masz towar i jakie faktycznie stężenie tam siedzi). Co do badań które powyżej wymienił lodzianin ja bym dodał jeszcze profil nerkowy i lipidogram. Na pewno nie wyrządziłeś sobie takich szkód jak chłop który mocno leciał na bombie cały rok. Ze środków schodzi się w momencie kiedy chcemy wyprostować pewne parametry we krwi, źle się czujemy lub najzwyklej w świecie chcemy spłodzić potomka. Jeśli nic Ciebie nie dotyczy z powyższych spraw to wejdź jeszcze raz na cykl tylko tym razem mocno to przepracuj.
1

Androchem team
Ave AC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364423 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669090
o właśnie o lipidogramie zapomniałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1245
Świeżo po badaniach sytuacja wygląda tak:

Zwiększyłem teścia enan250 co 5 dni. Dzień po strzale zrobiłem badania.
Wyglada to tak














...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1245
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1245
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dawka clomidu to testosteronie prop, ocena cyklu

Następny temat

Próby Wątrobowe

WHEY premium