SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rodzaj wody w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3778
Mateusz4949
coś ci się chyba pomyliło z tymi minerałami w muszyniance


przepisałem wszystko z etykiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699727
Nerka to Ty zrobisz krzywdę jak nie będziesz pił wcale wody . Na chwile obecna przestań zawracać sobie głowę bzdurami . Najważniejsze żeby pic . Jesteś kolejnym tzw napalencem który zaczynajac przygodę ze zdrowym odżywianiem bawi się w filozofowanie .za kilka tygodni całkowicie zapomnisz o regularnym piciu - niestety tak to wyglada .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
RealizatorMarzeń
Mateusz4949
coś ci się chyba pomyliło z tymi minerałami w muszyniance


przepisałem wszystko z etykiety


347 wapnia i 57,5 magnezu które podałeś znacznie odbiega od optymalnego ratio 2:1.

Dane z oficjalnej strony producenta.





Zmieniony przez - Mateusz4949 w dniu 2017-06-27 14:52:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3778
Mateusz4949
RealizatorMarzeń
Mateusz4949
coś ci się chyba pomyliło z tymi minerałami w muszyniance


przepisałem wszystko z etykiety


347 wapnia i 57,5 magnezu które podałeś znacznie odbiega od optymalnego ratio 2:1.

Dane z oficjalnej strony producenta.







Zmieniony przez - Mateusz4949 w dniu 2017-06-27 14:52:41


Wkradł mi się bląd, ta woda to nie Muszynianka lecz Muszyna

Zmieniony przez - RealizatorMarzeń w dniu 2017-06-27 15:11:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3778
flex1976
Nerka to Ty zrobisz krzywdę jak nie będziesz pił wcale wody . Na chwile obecna przestań zawracać sobie głowę bzdurami . Najważniejsze żeby pic . Jesteś kolejnym tzw napalencem który zaczynajac przygodę ze zdrowym odżywianiem bawi się w filozofowanie .za kilka tygodni całkowicie zapomnisz o regularnym piciu - niestety tak to wyglada .


Od paru miesięcy pije 3l dziennie, ale dopiero teraz zwróciłem uwagę na jakość a nie chce sobie zaszkodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Śmiało możesz pić takie ilości. Jest to jedno z lepszych źródeł wapnia i magnezu. Na wody źródlane nie warto wydawać pieniędzy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
pytanie czy w ogóle jest warto wydawać pieniądze na wodę w butelce plastikowej która notabene może mieć pośredni wpływ na zdrowie i czy nie lepiej pić wody z kranu jak jest dobrej jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dlaczego pośredni wpływ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
czyzby bpa? aczkolwiek ponoc jest zakaz uzywania bpa w opakowaniach, ktore maja stycznosc z zywnoscia...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie wszystkie plastiki są źródłem BPA (te które są - są oznaczone ). W dodatku BPA to związek który jest słabo rozpuszczalny w wodzie, wobec tego negatywy wpływ BPA na organizm jest znacznie mniejszy. Inaczej wygląda sprawa gdy kupujemy jedzenie z puszek albo gdy przenosimy jedzenie w plastikowych pojemnikach i co gorsza je podgrzewamy, wtedy gwarantujemy sobie dawkę szkodliwych następstw w organizmie. W UE z tego co wiem to jeszcze nie ma oficjalnych zakazów stosowania bisfenolu A (niestety) to nie Japonia.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-07-04 15:31:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocet jablkowy

Następny temat

Redukcja - pytanie o wskazówki

WHEY premium