SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roczek za mną .

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
Geny - wiadome jednemu zajmie krócej dojście to większych ciężarów, drugiemu dłużej, ale nie ma co usprawiedliwiać, trzeba ciężko pracować na to. Chodzi mi o to, że jeżeli robisz bardzo ciężki trening klatki piersiowej 22 serii przykładowo i podczas treningu wyciskasz 100 kg załóżmy 4 serie po 12 powtórzeń to nie jest mało, bo trzeba zachować siły na resztę treningu, nie piszę tutaj żeby wejść do siłowni wycisnąć 130 kg na klatę z 3 serie i 8 powtórzeń i na tym skończyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4720
nie przesadzajcie z tymi genami. Każdy ma może jakieś tam predyspozycje ale bez przesady. Trzeba dawać dobry bodzieć i wtedy idzie do przodu bardzo szybko. Jak ktoś robi w kółko 3 ćw. na klatkę i do tego prawie te same, bo przecież płaska to świętość to potem zwala winę na geny;P Dużo serii tak, żeby ta klatka coś poczuła a nie smyranie 3 ćw. po 3 serie i wielkie zdziwienie, że się nic nie dzieje. Jak ktoś prawie nic nie robi to się prawie nic nie dzieje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
nikogo nie usprawiedliwiam, poprostu wyraziłem swoją opinie prawda jest taka że... jeden ma lżej, drugi ciężej w życiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4720
Prawda jest taka, że jeden patrzy jak się robi a drugi robi jak się patrzy:D Jeżeli ktoś jest takim kosmitą genetycznym i od pogłaskania ciężarków rośnie to pozazdrościć. Ale jest tak, że mięsień musi mieć bodzieć do wzrostu. Jak ktoś widzi, że od 10 serii nie rośnie to się nie ma co pier*olić w tańcu tylko zakasać rękawy i zszokować ten mięsień a wtedy nie ma bata, że nie pójdzie i odrazu będą lepsze wyniki w kg:) i taka jest moja opinia;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
dokładnie jak wyżej, trzeba zszokować mięśnie, a nie pieścić się z 12 seriami po 3 ćwiczenia na klatkę i dziwić się co jest ??

Zmieniony przez - Bodyjob w dniu 2013-03-01 19:51:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
"trzeba zszokować mięśnie, a nie pieścić się z 12 seriami po 3 ćwiczenia na klatkę i dziwić się co jest ??" to ile według ciebie powinno się robić serii na klatke? ps. tak odbiegając od tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3538
wlasnie tez jestem ciekaw :D zazyczaj sa 3-4 cwiczenia na klatke oczywiscie w planie na pare tygodni a nie przez caly czas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1363
nie ma określonego zakresu serii ile powinno się robić. Jeżeli ktoś robi 3 ćwiczenia i 12 serii i jest spełniony, zadowolony z postępów to ok, nie wnikam, na każdego działa co innego.

Zmieniony przez - Bodyjob w dniu 2013-03-01 20:56:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
nie ma limitu? czyli np. 20 serii jest ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4720
Bodyjob dokładnie. Nie ma złotej liczby. Jak robisz 12 serii i sam widzisz, że marne efekty no to chyba wyraźny sygnał, że trzeba coś zmienić. Ja się rewelacyjnie czułem po wyciskaniu na suwnicy 8x8:D do tego inne ćwiczenia. Nawet nie liczyłem tych serii dokładnie;P Zobaczcie sobie Projekt Masa II jak chłopaki zapierdzielają i rosną aż miło:) Polecam śledzenie tego projektu, bo wiele można się nauczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M3FI galeria zdjęć.

Następny temat

nunman transformation

WHEY premium