SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robimy mural na boisku z Kobe’em Bryantem !!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 10042 Napisanych postów 71113 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939977


Jak pewnie każdy z Was wie, w ostatnią niedziele odszedł na zawsze Wielki Człowiek - Kobe Bryant. Zginął tragicznie, niestety wraz z 8 innymi pasażerami pechowego helikoptera, w tym swoją 13-letnią córką.
Tragedia.

Osoby z fanpage Loża NBA wpadły na genialny pomysl - https://www.facebook.com/vipwlozy/photos/a.774808979395333/1202802866595940/?type=3

Cytując: Enjoy your life. Never give up <3

Życie jest zbyt krótkie, żeby się zastanawiać.

Tak.

Robimy mural na boisku z Kobe'em Bryantem w Warszawie.

https://zrzutka.pl/nvfsbn

Wyobraźcie sobie, że gracie przy pięknej pogodzie, na pięknym boisku, do którego sami się dołożyliście, a przy tym upamiętniliście Kobe'ego i zrobiliście to najlepiej jak umiecie.

Że to taki jedyny projekt w Polsce.

***

Ciągle siedzimy z Martą przybici i nie możemy się otrząsnąć. Marcus Thompson III, insider z The Athletic od Golden State Warriors, napisał, że ta tragedia go tak bardzo dotknęła, bo akurat był z córką ne meczu, a ona wiazała białe buty. Oczywiście Kobasa...

Marta myśli o tym, bo jeszcze parę dni temu tam była, a kiedy tylko wyleciała, Los Angeles się całkowicie zmieniło. Dla mnie rodzina i dzieci to fundament. Strata dla matki jest nie do opisania.

Zrozumieliśmy, że trzeba działać. Jeśli chcemy naprawdę uhonorować Kobe'ego to musimy zrobić coś wielkiego, coś na miarę jego ambicji, a nie tylko pisać.

Kobe nie oglądał się na innych, tylko parł do przodu.

Idziemy za Kobe'em. Idźcie i Wy. Zróbmy razem coś wyjątkowego.


Postanowiłem im pomoc, nie tylko dorzucając się symbolicznie do tej akcji , ale także próbując ją - na ile mogę - rozreklamować.Na pewno wielu z Was, jak ja mogło wychowywać się na koszykówce o czasach Kobe’go. Gdyby nie on , nie zacząłbym interesować się na powaznie sportem i na pewno nie byłbym z nim związany tak mocno, jak jestem w tym momencie. Nigdy nie przeżywałem śmierci obcej mi osoby, znanej z tv czy ekranu monitora, jak przeżywam obecnie.

Zajrzyjcie na stronę zbiórki https://zrzutka.pl/nvfsbn - wpłaćcie chocby 1-2 zł lub udostępnijcie link do akcji. Małymi kroczkami - do przodu , a na pewno uda się tą akcje zrealizować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Straż graniczna

Shaker