SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rio Olimpiada 2016

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9337

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
bez problemu do finału małachowski ,kszczot i lewandowski do 1/2
rekord swiata na 10 km ,Ayana czas: 29:17.45 :o łał
Adrian Zieliński poszedł w slady brata ....żegnamy naszą szanse medalową ,źle sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
ahhhh te zanieczyszczone odżywki - rozp*****la mnie to ich tłumaczenie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
pryszcze adriana na czole mówią wszystko ...

Przykro się na to patrzy ... do końca już dostaną gośćmi, którzy byli na dopingu ...

chociaż pewnie tam 90% jest na dopingu ...
1

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Nie 90 tyloko 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
wpadnie dzis medal małachowskiego ,powalczy o zloto, o finał powalczy Ewa Swoboda i nasi 800 metrowcy ,bardzo ciekawy dzien sie szykuje dla naszych w roznych dyscyplinach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Tylko napisałem, że w siatkówce plażowej dobrze Nam idzie, a kilka godzin później obie pary męskie przegrały w barażu o 1/8
Dzisiaj trzymać kciuki trzeba za Kołosińską i Brzostek ostatnia polska nadzieja w tej dyscyplinie...

Małachowski jest dzisiaj bitym faworytem w rzucie dysku, jak nie wygra złota, to będzie zaskoczenie in minus...

Polskie pływanie umarło, 17 zawodników i żaden w finale nawet nie był, dramat...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4535 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263190
Małachwoski srebro


rudy niemiec wszystko popsuł w ostatniej kolejce

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ja pyerdole co ten Harting zrobił

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
zaskoczył wszystkich Harting ....i jeszcze przed ostatnioą próbą niemca szaranowicz powiedzial ze nie wyobraza sobie innego medalu niż złoty dla Piotra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Srebro Małachowskiego tak jak pisałem, zaskoczeniem in minus jest, szkoda, że nie przypieczętował tego medalu w którejś z prób, bo czułem w kościach, że 68 metrów ktoś może jednak osiągnąć...

Za to z badmintona płynie super wiadomość - para Mateusiak i Zięba wygrała grupę śmierci i awansowała do ćwierćfinału IO!
Coś niesamowitego, mega szacun dla nich

Jeśli ktoś lubi koszykówkę, to mecz Brazylia vs Argentyna to pozycja obowiązkowa do obejrzenia, nawet z odtworzenia oglądając mogą udzielić się emocje


Polska w pi_deczkę z ruskimi po tie-breaku...skończyła się dobra passa, oby to był tylko kubeł zimnej wody dla Naszych, a nie powód do złamania ich mentalności


Zmieniony przez - Pippo w dniu 2016-08-13 22:04:59

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy jest sens robienia kardio aby zgubic tluszcz podczas okresu masowania?

Następny temat

Sztanga - opinie

WHEY premium