SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rezygnacja, wycofanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
enshindojo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 231 Wiek 56 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1587
I Jacka na liscie Tsunamistow juz nie ma. Pierwszy ruch soke juz znamy.

Nie ma zlych uczniow, sa tylko zli nauczyciele!!!

One Road.....One Enshin!!!!
www.enshinkarate.co.uk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
enshindojo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 231 Wiek 56 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1587
I Jacka naliscie Tsunamistow juz nie ma. Pierwszy ruch soke juz znamy.

Nie ma zlych uczniow, sa tylko zli nauczyciele!!!

One Road.....One Enshin!!!!
www.enshinkarate.co.uk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
czy pierwszy, byłbym skłonny polemizować... założę się, że ten ruch poprzedziło to szczególnie nasilone wysyłanie donosów do władz lokalnych i przełożonych JK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Znając zamiłowanie RM do procesów sądowych spodziewać można się także sprawy w sądzie. Diabli wiedzą o co, ale doświadczenie mówi, że powód się znajdzie.

Lepszy proces w sądzie niż łopata zza węgła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 1 rok Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2626
Sorry, ze tak późno, ale nie miałem możliwości przeczytać wcześniej. J.Kesler - szacunek za taką decyzję, niezależnie od tego, kogo dotyczy Twój sprzeciw albo w jakiej SW. Po prostu za odwagę i za przedstawienie publicznie swojego stanowiska.

A co do MFurman: to po prostu sinusoida - raz mam wrażenie, że jest trzeźwo patrzący na życie, a raz, że nie dostrzega czarnego na białym... i tak w kółko. Ciekawe.
...
Napisał(a)
Usunięty przez searme za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 1 rok Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2626
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 862
Enshin - oczywiście ponieważ ty wiesz lepoiej - niech tak będzie jak napisałeś... acha - odpowiedzi na temat testów antydopingowych jeszcze nie ustaliłem z Soke ... jest obecnie zajęty czym innym (wiecie czym) więc nawet nie śmiałem ostatnio Go o to zapytać :D
musisz więc poczekać aż sprawy ważniejszej wagi ucichną, czekaj zatem cierpliwie !

poza tym pozdrawiam Was za zdrowy rozsądek i pozytywne myślenie wobec czynu Jacka i podtrzymywanie go na duchu !!! Robicie mu tym dużo dobrego

ja tam się podpisuję swoim imieniem i nazwiskiem bo nie mam się czego wstydzić - a i sławny być mogę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
enshindojo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 231 Wiek 56 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1587
Nie Marku nie wiem, ja sie tylko domyslam. Czytam bloga soke i czesto nie wiem czy sie smiac czy plakac nad jego wypocinami czasmi pisze o rzeczach o ktorych nie ma pojecia (testy antydopingowe), brak zawodnikow z innych krajow na Mistrzostwach Europy (spowodowanym kryzysem ekonomicznym), procesach sadowych itp. Ty jakby nie bylo zgadzasz sie ze wszystkimi tymi wypowiedziami i tlumaczysz nam geniusz swego soke. Napisales ze Ciebie jeszcze nikt nie "opieprzyl" za pisanie na tym forum, jak mowilem wczesniej tylko sie domyslam a nie wiem dlaczego ( wczesniej meldujesz sie z raportem u soke co chcesz napisac, a on aprobuje lub nie) Jacek ma "jaja" i za to zaplacil, ale mysle ze po jakims czasie wyjdzie mu to odejscie na dobre. Moze rozpocznie dzialania z takim sercem i entuzjazmem w innej organizacji karate jak czynil to w Tsunami, a Ty? Ty zostaniesz dalej z soke i moze kiedys otrzymasz 6 dan za wiernosc i lojalnosc tylko, kogo Twoj stopien "bedzie podniecal,tylko osoby nie zorientowane w temacie i osoby ktore tak naprawde nie maja o tym pojecia" Pozdrawiam

Nie ma zlych uczniow, sa tylko zli nauczyciele!!!

One Road.....One Enshin!!!!
www.enshinkarate.co.uk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
redar-san z tą sinusoidą trafiłeś w sedno.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kickboxing a wyposażenie i warunki fizyczne

Następny temat

Skręcone kolano a treningi Muay Thai

WHEY premium