SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rezygnacja, wycofanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15684

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez OloKK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 862

ja tam się podpisuję swoim imieniem i nazwiskiem bo nie mam się czego wstydzić - a i sławny być mogę :D

...
Napisał(a)
Usunięty przez OloKK za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Usunięty przez OloKK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 862

ja tam się podpisuję swoim imieniem i nazwiskiem bo nie mam się czego wstydzić - a i sławny być mogę :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Ludzie nie karmcie trolli, tymbardziej tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Usunięty przez OloKK za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Usunięty przez OloKK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 862

ja tam się podpisuję swoim imieniem i nazwiskiem bo nie mam się czego wstydzić - a i sławny być mogę :D

...
Napisał(a)
Usunięty przez OloKK za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
enshindojo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 231 Wiek 56 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1587
Marku zastanowila mnie jedna rzecz, w Twoich postach pojechales chlopakom ze mieszkaj w jakis norkach i kradna internet. Mi tak samo napisal w e-mailu soke. Ze mieszkam w domku z kartonow i by cos do niego napisac musialem skorzystac z kafejki internetowej bo nie mam swojego komputera (nie stac mnie na niego bo jestem bezrobotny).Zadziwiajace podobienstwo, czy Ty juz naprawde nie potrafisz sklecic paru slow bez konsultacji z wodzem?

Nie ma zlych uczniow, sa tylko zli nauczyciele!!!

One Road.....One Enshin!!!!
www.enshinkarate.co.uk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
enshindojo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 231 Wiek 56 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1587
A co do Jacka, wierze ze wyjdzie na tym odejsciu na dobre, kwestia czasu. A Ty, Ty zawsze bedziesz malym przerazonym chlopcem na posylki dla soke. Czasami tu poszczekasz,powarczysz i wrucisz do wodza machajac ogonem, moze rzuci Ci 6 czy 7 dan bys mogl sie nim pochwalic przed dziecmi w swoim dojo lub dostaniesz jeszcze jedna tablice uznania.

Nie ma zlych uczniow, sa tylko zli nauczyciele!!!

One Road.....One Enshin!!!!
www.enshinkarate.co.uk 

...
Napisał(a)
Usunięty przez OloKK za pkt 1 regulaminu
enshindojo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 231 Wiek 56 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1587

Nie ma zlych uczniow, sa tylko zli nauczyciele!!!

One Road.....One Enshin!!!!
www.enshinkarate.co.uk 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kickboxing a wyposażenie i warunki fizyczne

Następny temat

Skręcone kolano a treningi Muay Thai

WHEY premium