SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Repik - Wyniki badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
Witam, dziś otrzymałem wyniki badań, wiec lecimy. Nie będę owijał w bawełnę, piszę jak było, pracuje w Niemczech, zjechalem na urlop, siedze do tej pory w PL. Jakies 3-4 miesiące temu brałem deke, 200mety, dokładnie zrobiłem z 23-24shotow deki, mete zjadłem całą, nie odblokowałem się. Libido bylo genialne, kuśka drygała na każdym kroku, wróciłem do Polski, z początku dobrze, teraz czuje że libido spadło, jak wspomniałem w wcześniejszym poście, była dziewczyna na noc, niestety nie mogłem nic zrobić, nie miałem pełnego zwodu, do tego, miał być to Mój pierwszy raz, musiałem działać inaczej, ale... Posiadam 30shotow cypionatu, mam jeszcze 200 mety. Mam deke, ktorej juz nie wezme jak na razie, do tego jeszcze winstrol ktorego nie bede na razie uzywac. Proszę o jakąś poradę, pytałem czy mogę pociągnąć teścia z 14tyg, ale pierw wyniki, proszę o pomoc, dla mnie to stresująca sprawa.

Progesteron (Opis normy)
Faza folikul (0,20-1,50)
Faza owulac (0,80-3,00)
Faza lutealna ((1,70-27,00)
Menopauza (0,10-0,80)
MĘŻCZYZNA (0,20-1,40)
Mój wynik to 0,45ng/ml

Estradiol (Opis normy)
Faza folikul (12,5-166,0)
Faza owulac (85,5-498,0)
Faza lutealna (43,8-211,0)
Menopauza (5,0-54,7)
MĘŻCZYZNA (7,6-43,0)
Mój wynik to <5,00 pg/ml

LH (Opis normy)
Faza owulac (9,60-80,00)
Faza folikul(1 pół) (1,50-1,80)
Faza folikul(2 pół) (2,00-8,00)
Faza lutealna (0,30-6,50)
Menopauza (8,00-33,00)
MĘŻCZYZNA (1,10-7,00)
Mój wynik to 1,69mlU/ml

Prolaktyna 21,11ng/ml Norma> 4,6-21,4
Testosteron 1,44ng/ml Norma> 2,80-8,00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
Nie, była to Moja głupota, wielka głupota, już lepiej bym na tym wyszedł jak bym walił cypio solo. No ale cóż, człowiek uczy sie na własnych błędach, mam nadzieje ze wszystko wróci mi do normy. Walne jednak te cypio+hcg do tego pozadnie clomid i mam nadzieje ze wszystko wroci do normy, i wiecej bledow nie popelnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No i jasne wszystko.
Jest blok. Test bardzo nisko, prolaktyna wywalona od deki.
Kołuj cabaser albo bromergon.

Niestety nie wiem jak podejść tutaj do prawidłowego odblokowania.
Clomu nie ma co zajadać.
Może faktycznie warto podbić cypka na 10 tygodni w minimalnej dawce 300-400mg /wk i prawidłowo się odblokować.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
Nie wiem co robić kurczę... Bardzo stresująca sprawa, a przede wszystkim własna głupota -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
Jest w ogóle ktoś, kto mógłby mi w jakiś sposób pomóc? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Chyba nie ma co dawać długiego estru. Daj propa na 6-8 tygodni, potem prawidłowy odblok i wszystko powinno zagrać. W międzyczasie warto zbić prolaktynę.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
Wlasnie chodzi o to że mam Tylko Cypionat z PMP Steroids, propa nie dam rady na ta chwile sobie załatwić... Jezeli chodzi o prolaktyne zbić tym cabaser albo bromergon tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
No to już daj tego cypka na 10 tygodni. Najlepszy na prl jest cabaser

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
Gdzie dostane ten cabaser? W aptece go na pewno nie dostane, zapewne na recepte? Czy jest mozliwosc pojscia do lekarza, pokazac wyniki badan i poprosic czy moglby mi to przepisac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Możliwość jest, że przepisze, ale wątpię. To lek typowo na hiperprolaktynemię. Prędzej bromergon, ale ma trochę skutków ubocznych.

Co do Twojej dolegliwości, to tak jak wyżej. Test (może być cypionat [staperuje się ładnie]), 125mg E3D (ograniczenie aromatyzacji). Do tego HCG przez cały czas, np. 500IU E3D, i potem jeszcze przez czas odbloku + clomid po skończeniu testy.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 587
To HCG muszę mieć koniecznie? Własnie mam mały problem z tym, bo już jakiś czas temu o to pytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
jak chcesz zrobić cykl to zrób a jeśli chcesz się wyleczyć to jedz clomid aby stymulować wydzielanie gonadotropin, to tyle, Progesteron masz w normie więc zbić prolaktyne troche możesz cabaserem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop, wino, clen - redukcja.

Następny temat

tren krystalizacja

WHEY premium