SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rehabilitacja po kontuzji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 121 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2118
Ankieta była już wcześniej 4 lata w temacie Panowie dramat, klatkę zrwana.
Nie biedzie operacji za grubo się uj**alo.
Może za jakiś czas rekonstrukcja.
Ale już dostałem od lekarza pozwolenie na rehabilitację,sam sobie na siłowni zrobię.
Spadła mi masa wiadomo.
Jedna ręka 5 tyg bez żadnego ruchu.
Wcześniej byłem na htz.test w górnych widełkach.
Chciałem trochę się odbudować na ile mogę.
Co myślisz myślicie.
testa enana 500 tyg i mietka 40mg 1d.Czy testa 300 i 400 primka.?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Uj**ało się i nie będzie operacji ?to na co liczysz ? na bombę wchodzisz i co będziesz robił? %) myślisz trochę ?


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2023-11-01 13:01:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 121 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2118
Jak to co nogi,nigdy nie robiłem;)
Ale tak serio po konsultacjach z lekarzami.
Powiedzieli że tak się wszystko rozpadło że nie ma co ruszać.Nie ma co ryzykować, żeby jeszcze gorzej nie było.
Ja mam 52 lata,20 lat aktywności i pierwszy raz kontuzja i to konkretna.
Skos w dół na suwnicy 170 kg i już szło w górę i trach rozsypało się.Wiem głupota to była.
Ręką obręcz braków wszystko działa,to mam nie trenować tylko z balkonikiem wykroki robić.
Co dam radę będę trenował.
Zresztą na bombie to i można siedzieć i będę lepiej wyglądała od tych co na sucho trenują.
Metabolizm 24h działa.
95 kg wagi ostatnio i 10 BF w tym wieku.
Oczywiście badania pełna kontrola.
4 lata startowałem 87 i 19 BF.
Byłem ostatnio na takim mostku htz.
Teraz chcę trochę odzyskać masy i tylko w ten sposób jest możliwość, oczywiście micha podstawa.Stąd moje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Operacja konieczna, szukaj lekarza co się podejmie. Jak długo od urazu? czym dluzej czekasz tym szanse niższe a ten baran co ci bajki opowiada o późniejszej rekonstrukcji niech się w beret puknie.
Też miałem ostre zerwanie, również kilku lekarzy farmazony opowiadało ale działałem i finalnie na NFZ mnie magik pokroił. Władował wiele kotwic tytanowych, miałem pełne oderwanie ścięgna od klatki, obecnie po wielu latach ponownie ciskam +200 kg, operowana strona jest silniejsza od naturalnej i śladu wizualnego nie ma więc wszystko się da tylko jeden to umie drugi nie



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-11-01 21:48:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Jednego z chlopakow operowal dr Krochmalski z Lodzi, jest mega zadowolony z operacji.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 121 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2118
Dzięki Aleks
Do Łodzi mam nie daleko.
Dostałem też od chłopaków namiary.
Tylko do innego lekarza.
Składał naszych strongmanów.
Klinika Sporto Łodzi.
Może ten lekarz też tam przyjmuję.
Na NFZ już nie liczę.
U czterech lekarzy ortopedów.
2 jest za operacja,ale oni się w rekonstrukcji nie bawią.
To musi być jednak lekarz co zajmuje się sportowcami i wie o co chodzi.
Normalny jak usłyszał że na strydach jestem od kilku lat odrazu źle nastawiony był.
Ok
Działamy.
Dobrze że nogi mogę trenować ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Ze sterydów zejdź, zrób wszystkie badania kontrolne krew, mocz, musi być w nich tip top. Rezonans oczywiście masz wykonany ? Lekarz jest negatywnie nastawiony do sterydów bo boi się wyników. Jest duże prawdopodobieństwo wywalonego potasu przez który mozesz się nie zakwalifikować do znieczulenia przez anestezjologa. Ja leżałem w szpitalu z dwoma koksiarzami, dwóch przez potas nie dopuszczono do operacji. U mnie również był podwyższony ale lekko i go ustabilizowali. Lekarz mówił że tak jest zawsze gdy ogarnia organizm ogólny, gwałtowny spadek muskulatury, ja straciłem w moment 10 kg mięsa które źle wpłynęły na wyniki. Dodatkowo jak się chwalisz sterydami anastezjolog będzie szukał dziury w całym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc na cyklu niskie libido

Następny temat

HCG zastrzyki w brzuch

WHEY premium