SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - kobieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 104
I ile czasu taki tening musi trwac zeby byly efekty ? Jak i ile brac tego animala bo sa rozne opinie ? Pic bialko i brac animal pak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699725
Na chwile obecna nie musisz wcale pic białka , jesc spalacza . Teoim priorytetem będzie odpowiednie odzywianie . Trening na początek zrobisz 3 razy w tygodniu po 30 minut i będzie Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 104
Wystarczy jazda na rowerku stacjonarnym ok 12 (tak mi spi dziecko) ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699725
Zdecydowanie nie wystarczy . Lepiej ten czas wykorzystaj na trening w stylu tabata itp . Poczytaj sobie w dziale trening dla początkujący lub dział Ladies SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 104
Okej wykupilam na potenigu.pl diete wysle ja jak bede miala i licze na komentarze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Diete z potreningu omawiaj ze swoim dietetykiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Aktywność fizyczna to podstawa kształtowania sylwetki. Nie spalacE i żadne tajemnicze zabiegi. Niestety nikt tego nie zmienił i nie zmieni. Na swoje zdrowie czas musisz znaleźć.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 104
Wlasnie ja dopiero w to chce wejsci nie wiem od czego zaczac. Mam rowerek biegowy myslam ze bedzie okej na poczatek. Spalacz kupilam zeby byly szybciej efekty=motywacja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Podstawą są treningi siłowe. Zapraszam do artykułu:

http://potreningu.pl/articles/1771/trening-obwodowy-dla-kobiet---najlepszy-zabojca-tluszczu 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kształtowanie sylwetki to powolny proces. Na szybko można jedynie doprowadzić do zaburzeń hormonalnych i dekompozycji sylwetki ( w dłuższej perspektywie czasu ). Na PT są dość specyficznie dobierane plany żywieniowe, niemniej jednak konsultuj swoje wątpliwości w miarę możliwości z dietetykiem. Jaki jest sens wykupowania diety i konsultowanie jej tutaj z nami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase dla nastolatka

Następny temat

Czy to prawda?

WHEY premium