SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja lipomastii + reszta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178
O jakiej operacji on pisał? Nikt mi nie sfinansuje operacji liposukcji, a ja wolę te pieniądze władować w dietę i suplementy i przy okazji nabrać kondycji, wyglądu i siły.

;) pompa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
co on napisał? sam mam problemy z 75% tekstu bo to był jakiś dziwny polsko-bełkoczący dialekt;)
operacja to ok 4 tysiące, jeśli masz gino to w tym wieku dostaniesz na to tabletki/maść.
zresztą z tego co mówisz to to tylko lipo i dasz radę zejść z tego dobrą suplementacją.

poczytaj troszkę o diecie LOW CARB jak chcesz;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie suplementacją tylko dietą i treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
morales no i masz:> miało być ze z dietą, a myslalem własnie o tym ze białko trzeba brać zaraz i napisałem o suplementacji;)
zresztą, uważam że można zejść do 14-15bf bez supli, ale czasami jakiś dobry spalacz pomoże:> szczególnie jak chce się troszke szybszych efektów i ma się akurat wolną gotówke;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178
No gotówki wolnej nie mam ^^ ale efekty chce szybkie!

;) pompa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szybko to się myszy *******ą
Efekty mają być trwałe a nie szybkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178
Dla mnie mogą być szybkie, jeśli wytrwam to i tak tą dietę i tryb życia będę utrzymywał :> uciekam na trening ^^
P.S. Jak robie sobie obiad (biały ryż i kurak) to mogę do tego dodac taki sos do chinskich zarc? taki pomidorowy z owocami i wazywami. Oraz ile mogę zjeść takiego ryżu i jakie odstępy między zarciem i ćwieczeniami/bieganiem

;) pompa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
biegaj na czczo;)
postaraj się rozpisać dietę jakąś;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A dlaczego na czczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
możemy dyskutować o tym miesiącami...
jesli ktoś nie ćwiczy na siłowni tzn że ma mało mięśni -> nie ma ryzyka że je spali biegając na czczo.
wiem że jeśli zechcesz to mnie przegadasz -> dlatego Ty jesteś moderatorem a ja zwykłym użytkownikiem bo masz większą wiedzę ale z tego co pamiętam to rano poziom glikogenu(?) jest niższy = szybszemu spalaniu tłuszczy. bo niby tłuszcz spala się po 15-25 minutach wysiłku dopiero?

popraw mnie jakby co, a w drugą stronę -> dlaczego nie biegać i aerobować na czczo?

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Patelnia grillowa a "prawdziwy" elektryczny grill

Następny temat

Dieta na mase do oceny/poprawy

WHEY premium