SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - piwo

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5906
Użyłem szukajki ale żadna nie daje jednoznacznej odpowiedzi.

Jestem obecnie na końcówce redukcji, 1900 kcal, dieta dopięta, zmieniłem plan na 3 dniowe FBW ze względu na zbliżającą sesje.

Dziś wróciło dwóch kolegów z zagranicy, więc wiadomo, spotkanie, wypiłem 3 piwa, ogólnie alkoholu nie piłem już od 6 msc, jednak psychika działa tak że po tych 3 piwach włączyły się wyrzuty sumienie. Rano byłem na treningu, dieta dziś wypełniona, po piwie dodatkowo woda+minerały ale jednak nie daje mi to spokoju, zwykle na okresach masy/redukcji nie pije, dlatego zastanawia mnie czy to się odbije jakoś negatywnie, i czy 1,5 l o dużo przekroczy mój limit kalorii.

Dzięki z góry za odp, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16465
Nic ci niebendzie ja sam raz na jakiś czas machnę sobie piwko

Praca jest swietnym środkiem,aby w cierpieniu postawić nas na nogi?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
1,5 l piwa ok 650 kalorii.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16465
Puste kalorie musial byś pic dosyć często alkohol odwadia w dużych ilościach po 3 piwach nic ci niebendzie

Praca jest swietnym środkiem,aby w cierpieniu postawić nas na nogi?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o ilosc powtórzen

Następny temat

Ławeczka siłownia

WHEY premium